| Gren 1, 400m medley damer, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Ebba Hellström |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
5:01.87 |
|
2 |
Amanda Rutqvist |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
5:02.90 |
|
3 |
Céline Bertrand |
201995 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
5:07.95 |
|
14 |
Klara Simonsson |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
5:29.78 |
|
| Gren 2, 400m medley herrar, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Mattias Carlsson |
201990 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
4:21.24 |
|
2 |
Anton Lagerqvist |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
4:32.04 |
|
3 |
Jesper Svensson |
201990 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
4:33.05 |
|
| Gren 3, 4x200m frisim damer, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Göteborg Lag1 |
|
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
8:44.39 |
|
2 |
Skövde SS D Lag 1 |
|
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
8:47.55 |
|
3 |
Mass Dam J Lag 1 |
|
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
8:49.49 |
|
7 |
S02 Lag 1 |
|
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
9:15.91 |
|
|
Therese Josefsson |
191993 |
|
|
2:14.76 |
|
|
|
|
|
|
Hanna Schariot |
191993 |
|
|
2:25.27 |
|
|
|
|
|
|
sandra Olsson |
191992 |
|
|
2:17.38 |
|
|
|
|
|
|
Filippa Hammerin |
191992 |
|
|
2:18.50 |
|
|
|
|
|
11 |
S02 Lag 2 |
|
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
9:29.03 |
|
|
Amanda Zetterström |
191994 |
|
|
2:21.71 |
|
|
|
|
|
|
Anna Sirenius Lundberg |
191994 |
|
|
2:17.69 |
|
|
|
|
|
|
Klara Simonsson |
191995 |
|
|
2:25.67 |
|
|
|
|
|
|
Tilde Lundmark |
191995 |
|
|
2:23.96 |
|
|
|
|
|
| Gren 4, 4x200m frisim herrar, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Uddevalla Sim Lag2 |
|
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
7:50.65 |
|
2 |
Uddevalla Sim Lag1 |
|
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
7:52.70 |
|
3 |
Göteborg Lag1 |
|
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
8:01.79 |
|
| Gren 5, 200m frisim damer, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Erika Carlén |
201994 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:10.61 |
|
2 |
Sofia Lindholm |
201993 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:10.94 |
|
3 |
Caroline Bornius |
201992 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:11.45 |
|
18 |
Filippa Hammerin |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:19.36 |
|
26 |
Hanna Schariot |
201993 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:27.72 |
|
|
Sandra Olsson |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
| Gren 5, 200m frisim damer, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Caroline Bornius |
201992 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:08.02 |
|
2 |
Amanda Rutqvist |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:09.37 |
|
3 |
Miranda Bånnsgård |
201992 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:09.59 |
|
| Gren 6, 100m frisim herrar, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
David Larsson |
201989 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
53.47 |
|
2 |
Mattias Carlsson |
201990 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
53.65 |
|
3 |
Anders Harnebrandt |
201990 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
53.91 |
|
| Gren 6, 100m frisim herrar, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Mattias Carlsson |
201990 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
50.40 |
|
2 |
David Larsson |
201989 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
50.41 |
|
3 |
Anders Harnebrandt |
201990 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
52.64 |
|
| Gren 7, 100m bröstsim damer, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Sandra Olofsson |
201990 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
1:13.84 |
|
2 |
Malin Westman |
201995 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:15.88 |
|
3 |
Andrea Bengtsson |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
1:15.91 |
|
8 |
Ebba Hellström |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:17.60 |
|
19 |
Jessica Moberg |
201993 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:22.47 |
|
| Gren 7, 100m bröstsim damer, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Sandra Olofsson |
201990 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
1:11.86 |
|
2 |
Elise Löfgren |
201991 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:12.77 |
|
3 |
Malin Westman |
201995 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:14.46 |
|
| Gren 8, 50m bröstsim herrar, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Johan Melin |
201991 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
31.20 |
|
2 |
Anton Lagerqvist |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
31.34 |
|
3 |
Nicklas Åkerlund |
201989 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
31.45 |
|
| Gren 8, 50m bröstsim herrar, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Deniz Hekmati |
201989 |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
30.13 |
|
2 |
Anton Lagerqvist |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
30.28 |
|
3 |
Johan Melin |
201991 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
31.01 |
|
| Gren 9, 100m fjärilsim damer, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Céline Bertrand |
201995 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:03.83 |
|
2 |
Frida Andersson |
201991 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
1:05.53 |
|
3 |
Isabelle Höstman |
201990 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
1:05.65 |
|
10 |
Therese Josefsson |
201993 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:10.79 |
|
17 |
Anna Sirenius Lundberg |
201994 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:12.93 |
|
18 |
Karin Jarenfors |
201993 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:13.46 |
|
|
Sandra Olsson |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
| Gren 9, 100m fjärilsim damer, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Céline Bertrand |
201995 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:02.97 |
|
2 |
Isabelle Höstman |
201990 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
1:03.24 |
|
3 |
Frida Andersson |
201991 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
1:03.92 |
|
| Gren 10, 100m ryggsim herrar, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Martin Persson |
201992 |
Trollhättans Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:01.76 |
|
2 |
Pontus Palmqvist |
201991 |
Varberg-Falkenberg Sim |
|
|
|
|
|
1:02.23 |
|
3 |
Christoffer Carlsen |
201992 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:02.79 |
|
12 |
Filip Holmqvist |
201994 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:05.94 |
|
| Gren 10, 100m ryggsim herrar, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Pontus Palmqvist |
201991 |
Varberg-Falkenberg Sim |
|
|
|
|
|
58.59 |
|
2 |
Patric Kartberg |
201992 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:01.32 |
|
3 |
Martin Persson |
201992 |
Trollhättans Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:01.71 |
|
| Gren 11, 50m ryggsim damer, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Olivia Frank |
201992 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
31.30 |
|
2 |
Caroline Adolfsson |
201993 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
31.41 |
|
3 |
Isabelle Höstman |
201990 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
31.53 |
|
10 |
Ebba Hellström |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
32.80 |
|
14 |
Tilde Lundmark |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
33.54 |
|
15 |
Klara Simonsson |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
33.63 |
|
| Gren 11, 50m ryggsim damer, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Olivia Frank |
201992 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
30.87 |
|
2 |
Johanna Pettersson |
201992 |
Kungälvs Simsällskap |
|
|
|
|
|
30.96 |
|
3 |
Isabelle Höstman |
201990 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
31.00 |
|
| Gren 12, 200m fjärilsim herrar, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Jacob Fredriksson |
201992 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
2:11.59 |
|
2 |
Anton Lagerqvist |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:11.99 |
|
3 |
Jacob Larsson |
201992 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
2:13.11 |
|
15 |
Filip Holmqvist |
201994 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:40.04 |
|
16 |
Nils Montalva |
201993 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:41.47 |
|
| Gren 12, 200m fjärilsim herrar, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Anton Lagerqvist |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:08.10 |
|
2 |
Jacob Fredriksson |
201992 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
2:11.05 |
|
3 |
Jacob Larsson |
201992 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
2:13.34 |
|
| Gren 13, 200m medley damer, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Olivia Frank |
201992 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
2:26.93 |
|
2 |
Ebba Hellström |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:26.96 |
|
3 |
Sofia Svensson |
201993 |
Simklubben Götene |
|
|
|
|
|
2:27.50 |
|
21 |
Sandra Olsson |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:38.57 |
|
| Gren 13, 200m medley damer, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Miranda Bånnsgård |
201992 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:23.73 |
|
2 |
Sandra Olofsson |
201990 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
2:25.65 |
|
3 |
Ebba Hellström |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:26.00 |
|
| Gren 14, 400m frisim herrar, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Mattias Carlsson |
201990 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
4:07.51 |
|
2 |
Gabriel Bertrand |
201992 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
4:08.78 |
|
3 |
Victor Paulsson |
201990 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
4:14.00 |
|
| Gren 14, 400m frisim herrar, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Mattias Carlsson |
201990 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
3:54.67 |
|
2 |
Gabriel Bertrand |
201992 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
4:00.86 |
|
3 |
Anders Harnebrandt |
201990 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
4:06.36 |
|
| Gren 15, 50m frisim damer, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Caroline Adolfsson |
201993 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
26.98 |
|
2 |
Erika Carlén |
201994 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
27.50 |
|
3 |
Isabelle Höstman |
201990 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
27.71 |
|
12 |
Therese Josefsson |
201993 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
28.58 |
|
| Gren 15, 50m frisim damer, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Caroline Adolfsson |
201993 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
27.31 |
|
2 |
Isabelle Höstman |
201990 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
27.35 |
|
3 |
Erika Carlén |
201994 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
27.57 |
|
| Gren 16, 200m bröstsim herrar, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Fredrich Risebrandt |
201992 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
2:22.99 |
|
2 |
Anton Lagerqvist |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:23.46 |
|
3 |
Marcus Decoy |
201992 |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
2:31.70 |
|
| Gren 16, 200m bröstsim herrar, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Anton Lagerqvist |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:17.80 |
|
2 |
Fredrich Risebrandt |
201992 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
2:22.09 |
|
3 |
Marcus Decoy |
201992 |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
2:29.46 |
|
| Gren 17, 800m frisim damer, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Amanda Rutqvist |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
9:20.60 |
|
2 |
Linnéa Bielicz |
201994 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
9:22.90 |
|
3 |
Frida Olander |
201992 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
9:23.82 |
|
4 |
Ebba Hellström |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
9:28.66 |
|
11 |
Therese Josefsson |
201993 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
9:50.50 |
|
| Gren 18, 100m medley herrar, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Anton Lagerqvist |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
1:01.32 |
|
2 |
Mattias Thorsell |
201989 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:01.36 |
|
3 |
Martin Persson |
201992 |
Trollhättans Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:02.53 |
|
| Gren 18, 100m medley herrar, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Mattias Thorsell |
201989 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
58.77 |
|
2 |
Anton Lagerqvist |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
1:00.15 |
|
3 |
Deniz Hekmati |
201989 |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
1:00.16 |
|
| Gren 19, 200m ryggsim damer, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Johanna Pettersson |
201992 |
Kungälvs Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:22.86 |
|
2 |
Sofia Svensson |
201993 |
Simklubben Götene |
|
|
|
|
|
2:23.55 |
|
3 |
Frida Andersson |
201991 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
2:23.63 |
|
7 |
Anna Sirenius Lundberg |
201994 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:27.38 |
|
9 |
Ebba Hellström |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:31.97 |
|
11 |
Klara Simonsson |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:34.03 |
|
12 |
Tilde Lundmark |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:35.83 |
|
| Gren 19, 200m ryggsim damer, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Olivia Frank |
201992 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
2:17.68 |
|
2 |
Johanna Pettersson |
201992 |
Kungälvs Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:19.39 |
|
3 |
Sofia Svensson |
201993 |
Simklubben Götene |
|
|
|
|
|
2:22.37 |
|
6 |
Anna Sirenius Lundberg |
201994 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:27.77 |
|
| Gren 20, 50m fjärilsim herrar, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Pontus Palmqvist |
201991 |
Varberg-Falkenberg Sim |
|
|
|
|
|
26.09 |
|
2 |
David Larsson |
201989 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
26.48 |
|
3 |
Anton Kjellqvist |
201991 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
27.21 |
|
| Gren 20, 50m fjärilsim herrar, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
David Larsson |
201989 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
24.94 |
|
2 |
Pontus Palmqvist |
201991 |
Varberg-Falkenberg Sim |
|
|
|
|
|
25.71 |
|
3 |
Axel Aversund |
201991 |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
26.68 |
|
| Gren 21, 4x50m medley damer, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Uddevalla Sim Lag1 |
|
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
2:01.14 |
|
2 |
Skövde SS D Lag 1 |
|
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:02.77 |
|
3 |
SK Laxen Damer |
|
Simklubben Laxen |
|
|
|
|
|
2:03.11 |
|
8 |
S02 Lag 1 |
|
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:08.81 |
|
|
Anna Sirenius Lundberg |
191994 |
|
|
32.59 |
|
|
|
|
|
|
Jessica Moberg |
191993 |
|
|
36.50 |
|
|
|
|
|
|
Therese Josefsson |
191993 |
|
|
31.84 |
|
|
|
|
|
|
Ebba Hellström |
191992 |
|
|
27.88 |
|
|
|
|
|
11 |
S02 Lag 2 |
|
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:12.64 |
|
|
Klara Simonsson |
191995 |
|
|
33.28 |
|
|
|
|
|
|
Filippa Hammerin |
191992 |
|
|
37.41 |
|
|
|
|
|
|
Louise Larsson |
191992 |
|
|
32.70 |
|
|
|
|
|
|
Amanda Zetterström |
191994 |
|
|
29.25 |
|
|
|
|
|
| Gren 22, 4x50m frisim herrar, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Uddevalla Sim Lag1 |
|
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
1:36.76 |
|
2 |
Skövde SS H Lag 1 |
|
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:38.78 |
|
3 |
Varberg Herrar |
|
Varberg-Falkenberg Sim |
|
|
|
|
|
1:40.81 |
|
12 |
S02 |
|
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:47.44 |
|
|
Robert O´Gorman |
191995 |
|
|
26.80 |
|
|
|
|
|
|
Filip Holmqvist |
191994 |
|
|
26.96 |
|
|
|
|
|
|
Martin Janson |
191994 |
|
|
25.65 |
|
|
|
|
|
|
Nils Montalva |
191993 |
|
|
28.03 |
|
|
|
|
|
| Gren 23, 4x100m frisim damer, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Skövde SS D Lag 1 |
|
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
3:58.03 |
|
2 |
Uddevalla Sim Lag1 |
|
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
4:03.18 |
|
3 |
Göteborg Lag1 |
|
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
4:03.73 |
|
7 |
S02 Lag 1 |
|
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
4:10.81 |
|
|
Ebba Hellström |
191992 |
|
|
1:01.76 |
|
|
|
|
|
|
Therese Josefsson |
191993 |
|
|
59.70 |
|
|
|
|
|
|
Tilde Lundmark |
191995 |
|
|
1:05.05 |
|
|
|
|
|
|
Amanda Zetterström |
191994 |
|
|
1:04.30 |
|
|
|
|
|
12 |
S02 Lag 2 |
|
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
4:21.32 |
|
|
Louise Larsson |
191992 |
|
|
1:08.46 |
|
|
|
|
|
|
Filippa Hammerin |
191992 |
|
|
1:03.70 |
|
|
|
|
|
|
Sandra Olsson |
191992 |
|
|
1:04.54 |
|
|
|
|
|
|
Klara Simonsson |
191995 |
|
|
1:04.62 |
|
|
|
|
|
| Gren 24, 4x100m medley herrar, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Uddevalla Sim Lag1 |
|
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
3:50.20 |
|
2 |
Varberg Herrar |
|
Varberg-Falkenberg Sim |
|
|
|
|
|
4:06.42 |
|
3 |
Mass Herr J Lag 1 |
|
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
4:07.60 |
|
| Gren 25, 200m frisim herrar, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
David Larsson |
201989 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
1:56.63 |
|
2 |
Mattias Carlsson |
201990 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
1:56.83 |
|
3 |
Jesper Svensson |
201990 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
1:56.85 |
|
20 |
Martin Janson |
201994 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:08.71 |
|
22 |
Robert O´gorman |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:14.16 |
|
| Gren 25, 200m frisim herrar, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Mattias Carlsson |
201990 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
1:49.61 |
|
2 |
David Larsson |
201989 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
1:51.67 |
|
3 |
Gabriel Bertrand |
201992 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:54.41 |
|
| Gren 26, 100m frisim damer, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Céline Bertrand |
201995 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
58.40 |
|
2 |
Caroline Adolfsson |
201993 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
59.70 |
|
3 |
Isabelle Höstman |
201990 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
1:00.21 |
|
4 |
Ebba Hellström |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:00.62 |
|
7 |
Therese Josefsson |
201993 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:01.31 |
|
| Gren 26, 100m frisim damer, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Céline Bertrand |
201995 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
58.45 |
|
2 |
Isabelle Höstman |
201990 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
59.16 |
|
3 |
Erika Carlén |
201994 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
59.40 |
|
5 |
Ebba Hellström |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:00.44 |
|
7 |
Therese Josefsson |
201993 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:01.10 |
|
| Gren 27, 100m bröstsim herrar, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Anton Lagerqvist |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
1:08.14 |
|
2 |
Deniz Hekmati |
201989 |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
1:08.74 |
|
3 |
Fredrich Risebrandt |
201992 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
1:09.09 |
|
| Gren 27, 100m bröstsim herrar, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Anton Lagerqvist |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
1:04.28 |
|
2 |
Deniz Hekmati |
201989 |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
1:05.55 |
|
3 |
Fredrich Risebrandt |
201992 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
1:07.15 |
|
| Gren 28, 50m bröstsim damer, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Anna Kubicka |
201989 |
Simklubben Laxen |
|
|
|
|
|
34.56 |
|
2 |
Sandra Olofsson |
201990 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
34.88 |
|
3 |
Malvina Reinhold |
201992 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
35.21 |
|
17 |
Jessica Moberg |
201993 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
37.22 |
|
21 |
Klara Simonsson |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
37.88 |
|
22 |
Filippa Hammerin |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
37.92 |
|
| Gren 28, 50m bröstsim damer, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Sandra Olofsson |
201990 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
33.56 |
|
2 |
Anna Kubicka |
201989 |
Simklubben Laxen |
|
|
|
|
|
33.99 |
|
3 |
Elise Löfgren |
201991 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
34.75 |
|
| Gren 29, 100m fjärilsim herrar, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Anton Lagerqvist |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
59.46 |
|
2 |
David Larsson |
201989 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
59.74 |
|
3 |
Jacob Larsson |
201992 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
1:00.24 |
|
| Gren 29, 100m fjärilsim herrar, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
David Larsson |
201989 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
56.50 |
|
2 |
Pontus Palmqvist |
201991 |
Varberg-Falkenberg Sim |
|
|
|
|
|
57.18 |
|
3 |
Petter Lindahl |
201990 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:00.23 |
|
| Gren 30, 100m ryggsim damer, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Olivia Frank |
201992 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
1:05.97 |
|
2 |
Céline Bertrand |
201995 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:06.78 |
|
3 |
Sofia Svensson |
201993 |
Simklubben Götene |
|
|
|
|
|
1:06.79 |
|
5 |
Anna Sirenius Lundberg |
201994 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:09.28 |
|
10 |
Ebba Hellström |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:11.49 |
|
12 |
Tilde Lundmark |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:11.70 |
|
13 |
Klara Simonsson |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:11.75 |
|
| Gren 30, 100m ryggsim damer, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Johanna Pettersson |
201992 |
Kungälvs Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:05.03 |
|
2 |
Sofia Svensson |
201993 |
Simklubben Götene |
|
|
|
|
|
1:06.36 |
|
3 |
Olivia Frank |
201992 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
1:06.71 |
|
6 |
Anna Sirenius Lundberg |
201994 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:09.40 |
|
| Gren 31, 50m ryggsim herrar, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Jacob Fredriksson |
201992 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
28.36 |
|
2 |
Pontus Palmqvist |
201991 |
Varberg-Falkenberg Sim |
|
|
|
|
|
28.40 |
|
3 |
Anders Harnebrandt |
201990 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
29.07 |
|
12 |
Filip Holmqvist |
201994 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
30.85 |
|
16 |
Robert O´gorman |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
31.32 |
|
| Gren 31, 50m ryggsim herrar, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Pontus Palmqvist |
201991 |
Varberg-Falkenberg Sim |
|
|
|
|
|
27.02 |
|
2 |
Anders Harnebrandt |
201990 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
28.01 |
|
3 |
Jacob Fredriksson |
201992 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
28.18 |
|
| Gren 32, 200m fjärilsim damer, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Elisabeta Nuber |
201993 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:31.39 |
|
2 |
Linn Nordberg |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:31.63 |
|
3 |
Miranda Bånnsgård |
201992 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:32.59 |
|
11 |
Karin Jarenfors |
201993 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:42.89 |
|
13 |
Sandra Olsson |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:43.84 |
|
|
Therese Josefsson |
201993 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
| Gren 32, 200m fjärilsim damer, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Amanda Rutqvist |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:25.32 |
|
2 |
Linn Nordberg |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:25.88 |
|
3 |
Miranda Bånnsgård |
201992 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:27.77 |
|
| Gren 33, 200m medley herrar, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Fredrich Risebrandt |
201992 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
2:11.99 |
|
2 |
Victor Paulsson |
201990 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:13.25 |
|
3 |
Anton Lagerqvist |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:13.72 |
|
| Gren 33, 200m medley herrar, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Anton Lagerqvist |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:07.37 |
|
2 |
Jesper Svensson |
201990 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
2:07.68 |
|
3 |
Fredrich Risebrandt |
201992 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
2:10.34 |
|
| Gren 34, 400m frisim damer, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Céline Bertrand |
201995 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
4:31.85 |
|
2 |
Linnéa Bielicz |
201994 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
4:35.97 |
|
3 |
Ebba Hellström |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
4:37.14 |
|
18 |
Sandra Olsson |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
5:01.71 |
|
19 |
Tilde Lundmark |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
5:05.70 |
|
| Gren 34, 400m frisim damer, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Caroline Bornius |
201992 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
4:28.29 |
|
2 |
Ebba Hellström |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
4:30.67 |
|
3 |
Linnéa Bielicz |
201994 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
4:33.27 |
|
| Gren 35, 50m frisim herrar, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
David Larsson |
201989 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
24.32 |
|
2 |
Mattias Thorsell |
201989 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
24.36 |
|
3 |
Pontus Palmqvist |
201991 |
Varberg-Falkenberg Sim |
|
|
|
|
|
24.45 |
|
16 |
Martin Janson |
201994 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
26.39 |
|
| Gren 35, 50m frisim herrar, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
David Larsson |
201989 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
23.56 |
|
2 |
Mattias Thorsell |
201989 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
24.22 |
|
3 |
Pontus Palmqvist |
201991 |
Varberg-Falkenberg Sim |
|
|
|
|
|
24.40 |
|
| Gren 36, 200m bröstsim damer, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Andrea Bengtsson |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:38.92 |
|
2 |
Elise Löfgren |
201991 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:41.61 |
|
3 |
Malin Westman |
201995 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:42.89 |
|
13 |
Filippa Hammerin |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:52.21 |
|
18 |
Klara Simonsson |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:57.08 |
|
21 |
Hanna Schariot |
201993 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:58.70 |
|
23 |
Jessica Moberg |
201993 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
3:02.06 |
|
| Gren 36, 200m bröstsim damer, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Andrea Bengtsson |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:36.57 |
|
2 |
Amanda Rutqvist |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:38.41 |
|
3 |
Elise Löfgren |
201991 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:38.71 |
|
| Gren 37, 1500m frisim herrar, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Mattias Carlsson |
201990 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
15:41.97 |
|
2 |
Gabriel Bertrand |
201992 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
16:24.60 |
|
3 |
Johannes Lampela |
201992 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
17:05.69 |
|
| Gren 38, 100m medley damer, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Isabelle Höstman |
201990 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
1:07.97 |
|
2 |
Olivia Frank |
201992 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
1:08.59 |
|
3 |
Elin Svensson |
201991 |
Simklubben Götene |
|
|
|
|
|
1:09.70 |
|
| Gren 38, 100m medley damer, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Miranda Bånnsgård |
201992 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:06.12 |
|
2 |
Isabelle Höstman |
201990 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
1:06.51 |
|
3 |
Olivia Frank |
201992 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
1:08.73 |
|
| Gren 39, 200m ryggsim herrar, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Mattias Carlsson |
201990 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
2:08.32 |
|
2 |
Jacob Fredriksson |
201992 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
2:09.45 |
|
3 |
Anders Harnebrandt |
201990 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:12.05 |
|
11 |
Filip Holmqvist |
201994 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:20.63 |
|
| Gren 39, 200m ryggsim herrar, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Mattias Carlsson |
201990 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
2:04.26 |
|
2 |
Anders Harnebrandt |
201990 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:05.14 |
|
3 |
Filip Rawecki |
201990 |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
2:07.64 |
|
| Gren 40, 50m fjärilsim damer, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Céline Bertrand |
201995 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
29.14 |
|
1 |
Frida Andersson |
201991 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
29.14 |
|
3 |
Isabelle Höstman |
201990 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
29.53 |
|
14 |
Therese Josefsson |
201993 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
31.81 |
|
20 |
Karin Jarenfors |
201993 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
32.24 |
|
| Gren 40, 50m fjärilsim damer, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Frida Andersson |
201991 |
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
28.72 |
|
2 |
Malin Ekstrand |
201991 |
Simklubben Laxen |
|
|
|
|
|
28.83 |
|
3 |
Céline Bertrand |
201995 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
29.05 |
|
| Gren 41, 4x50m medley herrar, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Uddevalla Sim Lag1 |
|
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
1:47.21 |
|
2 |
Asls |
|
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
1:49.20 |
|
3 |
Skövde SS H Lag 1 |
|
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:50.99 |
|
13 |
S02 |
|
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:00.59 |
|
|
Robert O´Gorman |
191995 |
|
|
31.04 |
|
|
|
|
|
|
Filip Holmqvist |
191994 |
|
|
34.51 |
|
|
|
|
|
|
Nils Montalva |
191993 |
|
|
29.44 |
|
|
|
|
|
|
Martin Janson |
191994 |
|
|
25.60 |
|
|
|
|
|
| Gren 42, 4x50m frisim damer, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Skövde SS D Lag 1 |
|
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:48.53 |
|
2 |
Uddevalla Sim Lag1 |
|
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
1:52.24 |
|
3 |
SK Elfsborg Lag 1 Flick |
|
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
1:52.56 |
|
9 |
S02 Lag 1 |
|
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:56.16 |
|
|
Therese Josefsson |
191993 |
|
|
29.09 |
|
|
|
|
|
|
Ebba Hellström |
191992 |
|
|
28.30 |
|
|
|
|
|
|
Anna Sirenius Lundberg |
191994 |
|
|
29.54 |
|
|
|
|
|
|
Amanda Zetterström |
191994 |
|
|
29.23 |
|
|
|
|
|
12 |
S02 Lag 2 |
|
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:59.09 |
|
|
Louise Larsson |
191992 |
|
|
30.21 |
|
|
|
|
|
|
Filippa Hammerin |
191992 |
|
|
28.95 |
|
|
|
|
|
|
Tilde Lundmark |
191995 |
|
|
30.08 |
|
|
|
|
|
|
Jessica Moberg |
191993 |
|
|
29.85 |
|
|
|
|
|
| Gren 43, 4x100m frisim herrar, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Uddevalla Sim Lag1 |
|
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
3:28.25 |
|
2 |
Skövde SS H Lag 1 |
|
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
3:33.51 |
|
3 |
Asls |
|
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
3:38.68 |
|
| Gren 44, 4x100m medley damer, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Uddevalla Sim Lag1 |
|
Uddevalla Sim |
|
|
|
|
|
4:20.20 |
|
2 |
Göteborg Lag1 |
|
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
4:28.39 |
|
3 |
Göteborg Lag2 |
|
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
4:28.60 |
|
8 |
S02 Lag 1 |
|
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
4:39.88 |
|
|
Anna Sirenius Lundberg |
191994 |
|
|
1:08.94 |
|
|
|
|
|
|
Ebba Hellström |
191992 |
|
|
1:17.56 |
|
|
|
|
|
|
Karin Jarenfors |
191993 |
|
|
1:12.50 |
|
|
|
|
|
|
Therese Josefsson |
191993 |
|
|
1:00.88 |
|
|
|
|
|
12 |
S02 Lag 2 |
|
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
4:53.07 |
|
|
Klara Simonsson |
191995 |
|
|
1:11.17 |
|
|
|
|
|
|
Jessica Moberg |
191993 |
|
|
1:21.65 |
|
|
|
|
|
|
Amanda Zetterström |
191994 |
|
|
1:16.85 |
|
|
|
|
|
|
Filippa Hammerin |
191992 |
|
|
1:03.40 |
|
|
|
|
|