Stenungsdoppet 2008
2008-03-01
| Gren 1, 100m bröstsim damer, 14 år och äldre, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Anna Ljung |
201994 |
Kungälvs Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:28.00 |
|
2 |
Ida Almbratt |
201994 |
Kungälvs Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:30.94 |
|
3 |
Amanda Nielsen |
201994 |
S77 Stenungsund |
|
|
|
|
|
1:31.96 |
|
4 |
Bianca Noréen |
201993 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:31.97 |
|
6 |
Teresia Norring-Baude |
201994 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:37.54 |
|
13 |
Linnea Eriksson |
201994 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:50.98 |
|
| Gren 2, 100m bröstsim herrar, 14 år och äldre, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Mathias Petrusson |
201993 |
S77 Stenungsund |
|
|
|
|
|
1:29.67 |
|
2 |
Sebastian Pettersson |
201994 |
Kungälvs Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:30.42 |
|
3 |
Alexander Apelgren |
201994 |
S77 Stenungsund |
|
|
|
|
|
1:31.28 |
|
8 |
Karl Nylund |
201994 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:51.04 |
|
9 |
Markus Månsson |
201994 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:12.52 |
|
| Gren 3, 50m bröstsim damer, 12 - 13 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Isabelle Carlsson |
201995 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
42.32 |
|
2 |
Linnea Gustafsson |
201995 |
Kungälvs Simsällskap |
|
|
|
|
|
42.52 |
|
3 |
Felicia Raunås |
201995 |
Kungälvs Simsällskap |
|
|
|
|
|
44.46 |
|
11 |
Nyat Chirmazion |
201996 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
53.38 |
|
13 |
Linnea Kaldrup |
201996 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
53.51 |
|
|
Melissa Yucel |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
| Gren 4, 50m bröstsim herrar, 12 - 13 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Karl Olsson |
201996 |
Uddevalla Simförening |
|
|
|
|
|
42.74 |
|
2 |
Karl Fransson |
201995 |
S77 Stenungsund |
|
|
|
|
|
42.93 |
|
3 |
Tim Ha |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
47.99 |
|
5 |
Christian Murray |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
50.55 |
|
| Gren 5, 50m bröstsim damer, 10 - 11 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Julia Nordqvist |
201997 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
44.57 |
|
2 |
Emma Strandberg |
201997 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
46.28 |
|
3 |
Julia Marksund-Larsson |
201997 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
47.23 |
|
8 |
Sophie Antonsson |
201997 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
54.58 |
|
14 |
Alexzandra Murray |
201997 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:03.35 |
|
| Gren 6, 50m bröstsim herrar, 10 - 11 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Magnus Ericsson |
201997 |
S77 Stenungsund |
|
|
|
|
|
52.17 |
|
2 |
Gustav Eriksson |
201998 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
56.96 |
|
3 |
Jesper Böhn |
201998 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
58.10 |
|
5 |
Sebastian Johansson |
201997 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
58.68 |
|
6 |
Christian Söderlund |
201998 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
59.02 |
|
| Gren 7, 50m bröstsim damer, 9 år och yngre, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Regina Borg Wärmeng |
201999 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
57.11 |
|
2 |
Gabriella Sanftleben |
201999 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
59.69 |
|
3 |
Katrin Sävman |
202000 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:01.70 |
|
4 |
Beatrice Wallin |
201999 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:01.83 |
|
7 |
Alice Sävman |
202000 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:08.33 |
|
8 |
Malin Kaldrup |
202000 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:08.60 |
|
9 |
Olivia Johansson |
201999 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:10.82 |
|
10 |
Snit Chirmazion |
201999 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:12.85 |
|
| Gren 8, 50m bröstsim herrar, 9 år och yngre, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Albin Holmgren |
201999 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:06.71 |
|
2 |
Rasmus Olsson |
201999 |
VÄNERSBORG |
|
|
|
|
|
1:06.99 |
|
| Gren 9, 100m ryggsim damer, 14 år och äldre, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Ida Almbratt |
201994 |
Kungälvs Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:20.80 |
|
2 |
Nanny Dahlberg |
201993 |
Varabygdens Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:21.80 |
|
3 |
Emelie Roth |
201992 |
S77 Stenungsund |
|
|
|
|
|
1:23.09 |
|
5 |
Amanda Assadi |
201993 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:25.65 |
|
8 |
Teresia Norring-Baude |
201994 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:31.54 |
|
12 |
Pernilla Lindberg |
201994 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:36.72 |
|
13 |
Veronica Halvardsson |
201993 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:38.54 |
|
16 |
Linnea Eriksson |
201994 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:45.06 |
|
| Gren 10, 100m ryggsim herrar, 14 år och äldre, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Sebastian Pettersson |
201994 |
Kungälvs Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:20.96 |
|
2 |
Andreas Bågenholm |
201993 |
VÄNERSBORG |
|
|
|
|
|
1:22.97 |
|
3 |
Christopher Johansson |
201994 |
Kungälvs Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:25.03 |
|
7 |
Markus Månsson |
201994 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:55.44 |
|
| Gren 11, 50m ryggsim damer, 12 - 13 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Amanda Andersson |
201996 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
41.05 |
|
2 |
Linnea Gustafsson |
201995 |
Kungälvs Simsällskap |
|
|
|
|
|
41.80 |
|
3 |
Malin Ödlund |
201996 |
Kungälvs Simsällskap |
|
|
|
|
|
41.83 |
|
7 |
Linnea Kaldrup |
201996 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
45.17 |
|
12 |
Melissa Yucel |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
56.01 |
|
| Gren 12, 50m ryggsim herrar, 12 - 13 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Alexander Hedlund |
201996 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
40.40 |
|
2 |
Karl Olsson |
201996 |
Uddevalla Simförening |
|
|
|
|
|
44.11 |
|
3 |
Tim Ha |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
44.67 |
|
6 |
Robert Sznajder Granat |
201996 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
50.20 |
|
| Gren 13, 50m ryggsim damer, 10 - 11 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Julia Nordqvist |
201997 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
43.86 |
|
2 |
Emma Strandberg |
201997 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
44.92 |
|
3 |
Julia Marksund-Larsson |
201997 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
45.57 |
|
14 |
Sophie Antonsson |
201997 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:01.75 |
|
15 |
Alexzandra Murray |
201997 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:02.07 |
|
| Gren 14, 50m ryggsim herrar, 10 - 11 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Marcus Alexandersson |
201997 |
S77 Stenungsund |
|
|
|
|
|
48.73 |
|
2 |
Jesper Böhn |
201998 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
49.92 |
|
3 |
Albin Robertsson |
201998 |
Uddevalla Simförening |
|
|
|
|
|
50.64 |
|
5 |
Christian Söderlund |
201998 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
59.21 |
|
| Gren 15, 50m ryggsim damer, 9 år och yngre, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Gabriella Sanftleben |
201999 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
55.57 |
|
2 |
Katrin Sävman |
202000 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
56.35 |
|
3 |
Alice Sävman |
202000 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:00.22 |
|
4 |
Malin Kaldrup |
202000 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:06.49 |
|
7 |
Olivia Johansson |
201999 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:09.70 |
|
| Gren 16, 50m ryggsim herrar, 9 år och yngre, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Erik Strandberg |
201999 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
52.63 |
|
2 |
Albin Holmgren |
201999 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:04.59 |
|
3 |
Rasmus Olsson |
201999 |
VÄNERSBORG |
|
|
|
|
|
1:06.85 |
|
| Gren 17, 100m frisim damer, 14 år och äldre, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Ida Almbratt |
201994 |
Kungälvs Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:06.97 |
|
2 |
Andrea Appenborg |
201992 |
S77 Stenungsund |
|
|
|
|
|
1:09.08 |
|
3 |
Amanda Assadi |
201993 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:11.65 |
|
10 |
Bianca Noréen |
201993 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:21.58 |
|
11 |
Johanna Backlund |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:22.18 |
|
12 |
Teresia Norring-Baude |
201994 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:23.59 |
|
13 |
Linnea Eriksson |
201994 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:23.75 |
|
17 |
Pernilla Lindberg |
201994 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:24.88 |
|
20 |
Veronica Halvardsson |
201993 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:29.34 |
|
| Gren 18, 100m frisim herrar, 14 år och äldre, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Sebastian Pettersson |
201994 |
Kungälvs Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:06.43 |
|
2 |
Christopher Johansson |
201994 |
Kungälvs Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:09.94 |
|
3 |
Mathias Petrusson |
201993 |
S77 Stenungsund |
|
|
|
|
|
1:10.32 |
|
11 |
Markus Månsson |
201994 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:38.01 |
|
12 |
Karl Nylund |
201994 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:38.59 |
|
| Gren 19, 50m frisim damer, 12 - 13 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Isabelle Carlsson |
201995 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
33.31 |
|
2 |
Olivia Lundgren |
201995 |
S77 Stenungsund |
|
|
|
|
|
33.64 |
|
3 |
Linnea Gustafsson |
201995 |
Kungälvs Simsällskap |
|
|
|
|
|
34.86 |
|
9 |
Astrid Hagelberg |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
40.30 |
|
11 |
Linnea Kaldrup |
201996 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
40.61 |
|
14 |
Nyat Chirmazion |
201996 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
44.42 |
|
16 |
Melissa Yucel |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
45.40 |
|
| Gren 20, 50m frisim herrar, 12 - 13 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Alexander Hedlund |
201996 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
33.73 |
|
2 |
Karl Fransson |
201995 |
S77 Stenungsund |
|
|
|
|
|
34.01 |
|
3 |
Karl Olsson |
201996 |
Uddevalla Simförening |
|
|
|
|
|
35.20 |
|
4 |
Tim Ha |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
36.09 |
|
7 |
Robert Sznajder Granat |
201996 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
40.61 |
|
9 |
Christian Murray |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
43.90 |
|
| Gren 21, 50m frisim damer, 10 - 11 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Emma Strandberg |
201997 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
36.79 |
|
2 |
Julia Marksund-Larsson |
201997 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
37.22 |
|
3 |
Julia Nordqvist |
201997 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
38.19 |
|
11 |
Alexzandra Murray |
201997 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
51.37 |
|
12 |
Sophie Antonsson |
201997 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
51.81 |
|
16 |
Sanna Sijenic |
201997 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
57.37 |
|
| Gren 22, 50m frisim herrar, 10 - 11 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Jesper Böhn |
201998 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
43.92 |
|
2 |
Marcus Alexandersson |
201997 |
S77 Stenungsund |
|
|
|
|
|
43.95 |
|
3 |
Sebastian Bergqvist |
201997 |
S77 Stenungsund |
|
|
|
|
|
45.08 |
|
5 |
Sebastian Johansson |
201997 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
48.50 |
|
6 |
Christian Söderlund |
201998 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
48.93 |
|
7 |
Arman Nakhaei |
201997 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:05.73 |
|
| Gren 23, 50m frisim damer, 9 år och yngre, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Katrin Sävman |
202000 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
47.79 |
|
2 |
Beatrice Wallin |
201999 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
48.96 |
|
3 |
Gabriella Sanftleben |
201999 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
50.06 |
|
4 |
Alice Sävman |
202000 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
51.97 |
|
5 |
Snit Chirmazion |
201999 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
53.42 |
|
7 |
Malin Kaldrup |
202000 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
58.61 |
|
| Gren 24, 50m frisim herrar, 9 år och yngre, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Erik Strandberg |
201999 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
50.24 |
|
2 |
Albin Holmgren |
201999 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
53.96 |
|
3 |
Rasmus Olsson |
201999 |
VÄNERSBORG |
|
|
|
|
|
1:11.94 |
|
| Gren 25, 50m fjärilsim damer, 14 år och äldre, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Teresia Norring-Baude |
201994 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
38.50 |
|
2 |
Anna Ljung |
201994 |
Kungälvs Simsällskap |
|
|
|
|
|
39.12 |
|
3 |
Carolina Wallberg |
201991 |
VÄNERSBORG |
|
|
|
|
|
39.16 |
|
8 |
Linnea Eriksson |
201994 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
43.64 |
|
12 |
Veronica Halvardsson |
201993 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
45.18 |
|
| Gren 26, 50m fjärilsim herrar, 14 år och äldre, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Mathias Petrusson |
201993 |
S77 Stenungsund |
|
|
|
|
|
35.31 |
|
2 |
Niklas Jarenfors |
201993 |
Kungälvs Simsällskap |
|
|
|
|
|
37.33 |
|
3 |
Tobias Dahlin |
201994 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
37.40 |
|
5 |
Markus Månsson |
201994 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
57.67 |
|
| Gren 27, 50m fjärilsim damer, 12 - 13 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Malin Ödlund |
201996 |
Kungälvs Simsällskap |
|
|
|
|
|
44.09 |
|
2 |
Amanda Andersson |
201996 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
44.35 |
|
3 |
Savannah Åstrand |
201996 |
S77 Stenungsund |
|
|
|
|
|
44.76 |
|
6 |
Melissa Yucel |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
55.04 |
|
| Gren 28, 50m fjärilsim herrar, 12 - 13 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Karl Fransson |
201995 |
S77 Stenungsund |
|
|
|
|
|
42.50 |
|
2 |
Karl Olsson |
201996 |
Uddevalla Simförening |
|
|
|
|
|
44.62 |
|
3 |
Tim Ha |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
46.12 |
|
| Gren 29, 50m fjärilsim damer, 10 - 11 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Julia Nordqvist |
201997 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
45.19 |
|
2 |
Julia Marksund-Larsson |
201997 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
46.09 |
|
3 |
Emma Strandberg |
201997 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
48.47 |
|
| Gren 30, 50m fjärilsim herrar, 10 - 11 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Albin Robertsson |
201998 |
Uddevalla Simförening |
|
|
|
|
|
58.61 |
|
2 |
Christian Söderlund |
201998 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:03.35 |
|
| Gren 31, 4x50m frisim mixed, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
S77 Lag 1 A B |
|
S77 Stenungsund |
|
|
|
|
|
2:18.43 |
|
2 |
S02 Lag 2 A B |
|
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:31.18 |
|
|
Amanda Assadi |
191993 |
|
|
33.41 |
|
|
|
|
|
|
Karl Nylund |
191994 |
|
|
42.67 |
|
|
|
|
|
|
Linnea Kaldrup |
191996 |
|
|
39.14 |
|
|
|
|
|
|
Tim Ha |
191995 |
|
|
35.96 |
|
|
|
|
|
3 |
S02 Lag 1 A B |
|
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:44.71 |
|
|
Pernilla Lindberg |
191994 |
|
|
37.42 |
|
|
|
|
|
|
Markus Månsson |
191994 |
|
|
41.02 |
|
|
|
|
|
|
Astrid Hagelberg |
191995 |
|
|
44.95 |
|
|
|
|
|
|
Robert Sznajder Granat |
191996 |
|
|
41.32 |
|
|
|
|
|
| Gren 32, 4x50m frisim mixed, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Skäret SS C D |
|
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
3:18.79 |
|
2 |
S02 Lag 1 C D |
|
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
3:25.09 |
|
|
Alexzandra Murray |
191997 |
|
|
2:44.71 |
|
|
|
|
|
|
Jesper Böhn |
191998 |
|
|
40.38 |
|
|
|
|
|
|
Snit Chirmazion |
191999 |
|
|
.00 |
|
|
|
|
|
|
Albin Holmgren |
191999 |
|
|
3:25.09 |
|
|
|
|
|
3 |
S02 Lag 2 C D |
|
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
3:39.91 |
|
|
Sanna Sijenic |
191997 |
|
|
2:31.18 |
|
|
|
|
|
|
Sebastian Johansson |
191997 |
|
|
11.37 |
|
|
|
|
|
|
Malin Kaldrup |
192000 |
|
|
.00 |
|
|
|
|
|
|
Gustav Eriksson |
191998 |
|
|
3:39.91 |
|
|
|
|
|