| Gren 1, 200m medley herrar, 15 - 16 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Pontus Palmqvist |
201991 |
Varberg-Falkenberg Sim |
|
|
|
|
|
2:09.75 |
|
2 |
Anton Lagerqvist |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:10.24 |
|
3 |
Axel Gårdström |
201991 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:17.36 |
|
| Gren 2, 200m fjärilsim damer, 15 - 16 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Amanda Rutqvist |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:24.83 |
|
2 |
Linn Nordberg |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:27.54 |
|
3 |
Alicia Lundqvist |
201992 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:32.53 |
|
3 |
Ebba Hellström |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:32.53 |
|
| Gren 3, 400m frisim herrar, 13 - 14 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Martin Kastebo |
201993 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
4:27.49 |
|
2 |
Johan Ekstedt |
201993 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
4:28.98 |
|
3 |
Gustav Eriksson |
201994 |
Trollhättans Simsällskap |
|
|
|
|
|
4:32.94 |
|
| Gren 4, 100m frisim damer, 13 - 14 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Sofia Lindholm |
201993 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:00.94 |
|
2 |
Linnéa Bielicz |
201994 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
1:01.29 |
|
3 |
Mikaela Dahl |
201994 |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
1:02.22 |
|
| Gren 5, 200m bröstsim herrar, 15 - 16 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Anton Lagerqvist |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:19.76 |
|
2 |
Johan Melin |
201991 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:35.33 |
|
3 |
Marcus Decoy |
201992 |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
2:36.48 |
|
14 |
Axel Dahlqvist |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
3:18.23 |
|
| Gren 6, 200m frisim damer, 15 - 16 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Elise Löfgren |
201991 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:10.75 |
|
2 |
Sofia Andersson |
201992 |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
2:10.81 |
|
3 |
Kristina Lundberg |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:11.15 |
|
10 |
Ellen Svanberg |
201991 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:15.69 |
|
11 |
Ebba Hellström |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:16.10 |
|
14 |
Sandra Olsson |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:18.27 |
|
16 |
Filippa Hammerin |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:18.59 |
|
22 |
Yasmine Zabihi |
201991 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:26.29 |
|
| Gren 7, 400m frisim herrar, 11 - 12 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Christopher Jedel |
201995 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
4:54.46 |
|
2 |
Adam Paulsson |
201995 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
4:56.15 |
|
3 |
Joachim Bratt |
201995 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
5:09.60 |
|
9 |
Johannes Sköld |
201996 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
5:32.49 |
|
10 |
Alexander Dimcevski |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
5:33.21 |
|
| Gren 8, 200m medley damer, 11 - 12 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Céline Bertrand |
201995 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:34.73 |
|
2 |
Malin Westman |
201995 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:39.11 |
|
3 |
Johanna Rempling |
201995 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:40.34 |
|
6 |
Klara Simonsson |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:49.30 |
|
7 |
Tilde Lundmark |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:50.18 |
|
| Gren 9, 1500m frisim herrar, 15 - 16 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Gabriel Bertrand |
201992 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
16:36.91 |
|
2 |
Johan Hildesson |
201992 |
Kungälvs Simsällskap |
|
|
|
|
|
17:21.27 |
|
3 |
Jacob Fredriksson |
201992 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
17:32.39 |
|
| Gren 10, 100m ryggsim damer, 15 - 16 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Johanna Pettersson |
201992 |
Kungälvs Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:06.18 |
|
2 |
Kristina Lundberg |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
1:07.27 |
|
3 |
Olivia Frank |
201992 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:07.28 |
|
8 |
Sandra Olsson |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:10.95 |
|
18 |
Ellen Svanberg |
201991 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:13.97 |
|
| Gren 11, 100m fjärilsim herrar, 13 - 14 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Martin Kastebo |
201993 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:02.88 |
|
2 |
Melker Selin |
201993 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
1:03.31 |
|
3 |
Johan Ekstedt |
201993 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
1:04.32 |
|
15 |
Filip Holmqvist |
201994 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:14.72 |
|
25 |
Nils Montalva |
201993 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:20.08 |
|
| Gren 12, 400m medley damer, 13 - 14 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Ida Pettersson |
201993 |
Simklubben Laxen |
|
|
|
|
|
5:14.48 |
|
2 |
Anna Söderbergh |
201994 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
5:19.69 |
|
3 |
Linnéa Bielicz |
201994 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
5:21.70 |
|
12 |
Karin Jarenfors |
201993 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
5:47.26 |
|
14 |
Hanna Schariot |
201993 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
5:55.57 |
|
| Gren 13, 4x100m medley herrar, 16 år och yngre, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Varberg Herrar Lag 1 |
|
Varberg-Falkenberg Sim |
|
|
|
|
|
4:05.86 |
|
2 |
Mass Lag 1 |
|
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
4:11.40 |
|
3 |
SK Elfsborg Lag 1 Pojk |
|
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
4:15.35 |
|
| Gren 14, 4x100m frisim damer, 16 år och yngre, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Göteborg Sim Lag 1 |
|
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
4:00.41 |
|
2 |
Mass Lag 1 |
|
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
4:01.23 |
|
3 |
S02 Lag 1 |
|
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
4:10.24 |
|
|
Ebba Hellström |
191992 |
|
|
1:02.33 |
|
|
|
|
|
|
Ellen Svanberg |
191991 |
|
|
1:02.35 |
|
|
|
|
|
|
Yasmine Zabihi |
191991 |
|
|
1:02.56 |
|
|
|
|
|
|
Sandra Olsson |
191992 |
|
|
1:03.00 |
|
|
|
|
|
11 |
S02 Lag 2 |
|
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
4:31.65 |
|
|
Filippa Hammerin |
191992 |
|
|
1:03.85 |
|
|
|
|
|
|
Louise Larsson |
191992 |
|
|
1:09.39 |
|
|
|
|
|
|
Hanna Schariot |
191993 |
|
|
1:07.84 |
|
|
|
|
|
|
Jessica Moberg |
191993 |
|
|
1:10.57 |
|
|
|
|
|
17 |
S02 Lag 3 |
|
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
4:54.27 |
|
|
Karin Jarenfors |
191993 |
|
|
1:08.82 |
|
|
|
|
|
|
Frida Elander |
191991 |
|
|
1:10.63 |
|
|
|
|
|
|
Amanda Assadi |
191993 |
|
|
1:12.55 |
|
|
|
|
|
|
Sheyla Paredes |
191994 |
|
|
1:22.27 |
|
|
|
|
|
| Gren 15, 200m medley damer, 15 - 16 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Amanda Rutqvist |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:22.51 |
|
2 |
Miranda Bånnsgård |
201992 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:24.28 |
|
3 |
Elise Löfgren |
201991 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:25.09 |
|
8 |
Ebba Hellström |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:29.63 |
|
13 |
Sandra Olsson |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:35.33 |
|
20 |
Yasmine Zabihi |
201991 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:43.01 |
|
| Gren 16, 200m fjärilsim herrar, 15 - 16 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Pontus Palmqvist |
201991 |
Varberg-Falkenberg Sim |
|
|
|
|
|
2:13.51 |
|
2 |
Anton Lagerqvist |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:14.21 |
|
3 |
Anton Kjellqvist |
201991 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:16.36 |
|
| Gren 17, 400m frisim damer, 13 - 14 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Sofia Lindholm |
201993 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
4:34.98 |
|
2 |
Linnéa Bielicz |
201994 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
4:38.07 |
|
3 |
Mikaela Dahl |
201994 |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
4:39.22 |
|
19 |
Anna Sirenius Lundberg |
201994 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
5:09.43 |
|
21 |
Hanna Schariot |
201993 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
5:15.03 |
|
23 |
Amanda Zetterström |
201994 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
5:21.69 |
|
| Gren 18, 100m frisim herrar, 13 - 14 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Melker Selin |
201993 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
56.18 |
|
2 |
Johan Ekstedt |
201993 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
57.42 |
|
3 |
Martin Kastebo |
201993 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
57.75 |
|
13 |
Martin Janson |
201994 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:01.84 |
|
21 |
Filip Holmqvist |
201994 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:03.45 |
|
| Gren 19, 100m frisim damer, 11 - 12 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Céline Bertrand |
201995 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:01.35 |
|
2 |
Malin Westman |
201995 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:06.43 |
|
3 |
Nelly Henriksson |
201995 |
Simklubben Laxen |
|
|
|
|
|
1:07.70 |
|
5 |
Tilde Lundmark |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:08.27 |
|
9 |
Klara Simonsson |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:10.70 |
|
| Gren 20, 100m ryggsim herrar, 11 - 12 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Johan Andersson |
201995 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:13.81 |
|
2 |
Robert O'Gorman |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:14.61 |
|
3 |
Adam Paulsson |
201995 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
1:15.37 |
|
20 |
Alexander Dimcevski |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:26.42 |
|
| Gren 21, 200m bröstsim damer, 15 - 16 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Amanda Rutqvist |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:34.29 |
|
2 |
Andrea Bengtsson |
201991 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:35.97 |
|
3 |
Elise Löfgren |
201991 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:38.32 |
|
6 |
Filippa Hammerin |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:50.12 |
|
10 |
Ebba Hellström |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:54.00 |
|
23 |
Frida Elander |
201991 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
3:16.15 |
|
| Gren 22, 200m frisim herrar, 15 - 16 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Gabriel Bertrand |
201992 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:57.58 |
|
2 |
Jonas Jonson |
201991 |
Varberg-Falkenberg Sim |
|
|
|
|
|
2:01.04 |
|
3 |
Ossian Arvidsson |
201992 |
Kungälvs Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:03.85 |
|
| Gren 23, 100m fjärilsim damer, 13 - 14 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Anna Söderbergh |
201994 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
1:08.83 |
|
2 |
Ida Pettersson |
201993 |
Simklubben Laxen |
|
|
|
|
|
1:10.57 |
|
3 |
Sofia Lindholm |
201993 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:11.37 |
|
11 |
Karin Jarenfors |
201993 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:14.77 |
|
15 |
Anna Sirenius Lundberg |
201994 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:16.22 |
|
| Gren 24, 400m medley herrar, 13 - 14 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Martin Kastebo |
201993 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
5:00.19 |
|
2 |
Johan Ekstedt |
201993 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
5:10.42 |
|
3 |
Melker Selin |
201993 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
5:14.21 |
|
| Gren 25, 100m fjärilsim damer, 11 - 12 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Céline Bertrand |
201995 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:09.72 |
|
2 |
Malin Westman |
201995 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:15.25 |
|
3 |
Nelly Henriksson |
201995 |
Simklubben Laxen |
|
|
|
|
|
1:17.51 |
|
5 |
Klara Simonsson |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:19.92 |
|
| Gren 26, 100m bröstsim herrar, 11 - 12 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Johan Andersson |
201995 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:20.09 |
|
2 |
Adam Paulsson |
201995 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
1:22.24 |
|
3 |
Andreas Elofsson |
201995 |
Falköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:22.92 |
|
21 |
Jakob Schariot |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:37.71 |
|
23 |
Johannes Sköld |
201996 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:38.22 |
|
24 |
Elias Gausel |
201996 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:38.37 |
|
| Gren 27, 800m frisim damer, 15 - 16 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Amanda Rutqvist |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
9:04.66 |
|
2 |
Emma Waite |
201992 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
9:36.12 |
|
3 |
Ebba Hellström |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
9:41.52 |
|
7 |
Sandra Olsson |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
9:49.44 |
|
8 |
Filippa Hammerin |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
9:50.62 |
|
| Gren 28, 100m ryggsim herrar, 15 - 16 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Pontus Palmqvist |
201991 |
Varberg-Falkenberg Sim |
|
|
|
|
|
59.00 |
|
2 |
Jacob Fredriksson |
201992 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:01.96 |
|
3 |
Patric Kartberg |
201992 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:02.32 |
|
| Gren 29, 4x100m medley damer, 13 år och yngre, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Mass Lag 2 |
|
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
4:52.54 |
|
2 |
Göteborg Sim Lag 1 Flicko |
|
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
4:58.37 |
|
3 |
Skäret SS Lag 1 |
|
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
5:00.13 |
|
6 |
S02 Lag 1 |
|
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
5:10.77 |
|
|
Amanda Zetterström |
191994 |
|
|
1:17.48 |
|
|
|
|
|
|
Klara Simonsson |
191995 |
|
|
1:27.87 |
|
|
|
|
|
|
Anna Sirenius Lundberg |
191994 |
|
|
1:16.17 |
|
|
|
|
|
|
Tilde Lundmark |
191995 |
|
|
1:09.25 |
|
|
|
|
|
16 |
S02 Lag 2 |
|
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
5:43.92 |
|
|
Abir Khodr |
191995 |
|
|
1:28.45 |
|
|
|
|
|
|
Lina Berg |
191996 |
|
|
1:33.01 |
|
|
|
|
|
|
Alexandra Horvath |
191994 |
|
|
1:27.37 |
|
|
|
|
|
|
Emmelie Alm |
191994 |
|
|
1:15.09 |
|
|
|
|
|
20 |
S02 Lag 3 |
|
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
6:10.47 |
|
|
Teresia Norring-Baude |
191994 |
|
|
1:31.74 |
|
|
|
|
|
|
Nesrin Khodr |
191997 |
|
|
1:39.67 |
|
|
|
|
|
|
Hanna Erléus |
191997 |
|
|
1:42.11 |
|
|
|
|
|
|
Julia Bellvik |
191996 |
|
|
1:16.95 |
|
|
|
|
|
| Gren 30, 4x100m frisim herrar, 13 år och yngre, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
SK Elfsborg Lag 1 Pojk |
|
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
4:18.99 |
|
2 |
S02 Lag 1 |
|
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
4:21.68 |
|
|
Filip Holmqvist |
191994 |
|
|
1:03.47 |
|
|
|
|
|
|
Martin Janson |
191994 |
|
|
1:02.33 |
|
|
|
|
|
|
Robert O'Gorman |
191995 |
|
|
1:04.73 |
|
|
|
|
|
|
Alexander Dimcevski |
191995 |
|
|
1:11.15 |
|
|
|
|
|
3 |
Mass Lag 2 |
|
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
4:31.17 |
|
15 |
S02 Lag 2 |
|
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
5:16.16 |
|
|
Johannes Sköld |
191996 |
|
|
1:16.25 |
|
|
|
|
|
|
Oskar Pettersson |
191994 |
|
|
1:15.66 |
|
|
|
|
|
|
Jakob Schariot |
191995 |
|
|
1:25.44 |
|
|
|
|
|
|
Elias Gausel |
191996 |
|
|
1:18.81 |
|
|
|
|
|
| Gren 31, 100m frisim herrar, 15 - 16 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Pontus Palmqvist |
201991 |
Varberg-Falkenberg Sim |
|
|
|
|
|
53.41 |
|
2 |
Gabriel Bertrand |
201992 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
54.26 |
|
3 |
Jonas Jonson |
201991 |
Varberg-Falkenberg Sim |
|
|
|
|
|
55.19 |
|
26 |
Daniel Paredes |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:01.62 |
|
| Gren 32, 400m frisim damer, 15 - 16 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Amanda Rutqvist |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
4:31.59 |
|
2 |
Elise Löfgren |
201991 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
4:36.92 |
|
3 |
Ebba Hellström |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
4:38.25 |
|
6 |
Filippa Hammerin |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
4:48.89 |
|
| Gren 33, 200m medley herrar, 13 - 14 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Melker Selin |
201993 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
2:19.75 |
|
2 |
Martin Kastebo |
201993 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:21.17 |
|
3 |
Johan Ekstedt |
201993 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:21.45 |
|
22 |
Martin Janson |
201994 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:44.88 |
|
| Gren 34, 100m ryggsim damer, 13 - 14 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Sofia Svensson |
201993 |
Simklubben Götene |
|
|
|
|
|
1:10.11 |
|
2 |
Linnéa Bielicz |
201994 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
1:10.52 |
|
3 |
Emelie Stenhammar |
201993 |
Lidköpings Gymnastik o SS |
|
|
|
|
|
1:10.91 |
|
5 |
Anna Sirenius Lundberg |
201994 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:12.16 |
|
16 |
Amanda Zetterström |
201994 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:16.32 |
|
21 |
Karin Jarenfors |
201993 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:17.95 |
|
| Gren 35, 100m bröstsim herrar, 15 - 16 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Anton Lagerqvist |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
1:04.92 |
|
2 |
Johan Melin |
201991 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:08.29 |
|
3 |
Martin Persson |
201992 |
Trollhättans Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:09.36 |
|
| Gren 36, 200m ryggsim damer, 15 - 16 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Olivia Frank |
201992 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:23.97 |
|
2 |
Johanna Pettersson |
201992 |
Kungälvs Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:26.82 |
|
3 |
Sofia Andersson |
201992 |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
2:27.52 |
|
5 |
Sandra Olsson |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:32.95 |
|
13 |
Ellen Svanberg |
201991 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:39.46 |
|
| Gren 37, 200m medley herrar, 11 - 12 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Edvin Qvirist |
201995 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:38.88 |
|
2 |
Adam Paulsson |
201995 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
2:39.48 |
|
3 |
Johan Andersson |
201995 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:40.39 |
|
7 |
Robert O'Gorman |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:49.10 |
|
15 |
Alexander Dimcevski |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
3:03.27 |
|
24 |
Jakob Schariot |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
3:23.88 |
|
| Gren 38, 400m frisim damer, 11 - 12 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Céline Bertrand |
201995 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
4:49.33 |
|
2 |
Malin Westman |
201995 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
5:06.78 |
|
3 |
Emelie Quander |
201995 |
Simklubben Laxen |
|
|
|
|
|
5:08.74 |
|
4 |
Tilde Lundmark |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
5:09.65 |
|
9 |
Klara Simonsson |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
5:27.57 |
|
| Gren 39, 400m medley herrar, 15 - 16 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Anton Lagerqvist |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
4:41.24 |
|
2 |
Gabriel Bertrand |
201992 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
4:50.78 |
|
3 |
Jacob Fredriksson |
201992 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
4:54.69 |
|
| Gren 40, 100m fjärilsim damer, 15 - 16 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Frida Andersson |
201991 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:05.54 |
|
2 |
Linn Nordberg |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
1:05.60 |
|
3 |
Miranda Bånnsgård |
201992 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:06.06 |
|
15 |
Yasmine Zabihi |
201991 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:14.18 |
|
16 |
Filippa Hammerin |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:14.54 |
|
| Gren 41, 1500m frisim herrar, 13 - 14 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Alexander Söderman |
201993 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
17:51.19 |
|
2 |
Martin Kastebo |
201993 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
17:52.49 |
|
3 |
Jesper Lund |
201993 |
Trollhättans Simsällskap |
|
|
|
|
|
18:03.35 |
|
11 |
Filip Holmqvist |
201994 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
19:26.31 |
|
| Gren 42, 100m bröstsim damer, 13 - 14 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Emma Westman |
201993 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:15.50 |
|
2 |
Ulrika von Otter |
201993 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
1:17.07 |
|
3 |
Louise Nyhlén |
201993 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
1:20.48 |
|
15 |
Jessica Moberg |
201993 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:23.73 |
|
16 |
Hanna Schariot |
201993 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:23.84 |
|
| Gren 43, 4x100m frisim herrar, 16 år och yngre, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Varberg Herrar Lag 1 |
|
Varberg-Falkenberg Sim |
|
|
|
|
|
3:45.81 |
|
2 |
SK Elfsborg Lag 1 Pojk |
|
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
3:46.94 |
|
3 |
Mass Lag 1 |
|
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
3:48.00 |
|
| Gren 44, 4x100m medley damer, 16 år och yngre, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Mass Lag 1 |
|
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
4:27.47 |
|
2 |
Göteborg Sim Lag 1 |
|
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
4:27.79 |
|
3 |
S02 Lag 1 |
|
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
4:40.77 |
|
|
Sandra Olsson |
191992 |
|
|
1:09.52 |
|
|
|
|
|
|
Filippa Hammerin |
191992 |
|
|
1:19.37 |
|
|
|
|
|
|
Ebba Hellström |
191992 |
|
|
1:09.81 |
|
|
|
|
|
|
Ellen Svanberg |
191991 |
|
|
1:02.07 |
|
|
|
|
|
11 |
S02 Lag 2 |
|
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
5:02.43 |
|
|
Karin Jarenfors |
191993 |
|
|
1:18.18 |
|
|
|
|
|
|
Jessica Moberg |
191993 |
|
|
1:26.22 |
|
|
|
|
|
|
Yasmine Zabihi |
191991 |
|
|
1:12.94 |
|
|
|
|
|
|
Nadia Zabihi |
191992 |
|
|
1:05.09 |
|
|
|
|
|
18 |
S02 Lag 3 |
|
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
5:23.66 |
|
|
Louise Larsson |
191992 |
|
|
1:24.53 |
|
|
|
|
|
|
Hanna Schariot |
191993 |
|
|
1:26.10 |
|
|
|
|
|
|
Frida Elander |
191991 |
|
|
1:22.06 |
|
|
|
|
|
|
Maria Oesterreich |
191991 |
|
|
1:10.97 |
|
|
|
|
|
| Gren 45, 100m frisim damer, 15 - 16 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Malin Ekstrand |
201991 |
Simklubben Laxen |
|
|
|
|
|
58.74 |
|
2 |
Miranda Bånnsgård |
201992 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
59.45 |
|
3 |
Linn Nordberg |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
1:00.13 |
|
15 |
Sandra Olsson |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:03.35 |
|
18 |
Ellen Svanberg |
201991 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:03.96 |
|
21 |
Yasmine Zabihi |
201991 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:04.17 |
|
22 |
Filippa Hammerin |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:04.48 |
|
25 |
Nadia Zabihi |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:05.64 |
|
| Gren 46, 400m frisim herrar, 15 - 16 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Gabriel Bertrand |
201992 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
4:10.33 |
|
2 |
Anton Lagerqvist |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
4:13.29 |
|
3 |
Anton Kjellqvist |
201991 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
4:26.18 |
|
| Gren 47, 200m medley damer, 13 - 14 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Ida Pettersson |
201993 |
Simklubben Laxen |
|
|
|
|
|
2:29.27 |
|
2 |
Linnéa Bielicz |
201994 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:30.43 |
|
3 |
Sofia Lindholm |
201993 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:31.19 |
|
13 |
Karin Jarenfors |
201993 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:44.23 |
|
| Gren 48, 100m ryggsim herrar, 13 - 14 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Daniel Blomberg |
201993 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:05.34 |
|
2 |
Björn Marberg |
201993 |
Trollhättans Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:07.40 |
|
3 |
Melker Selin |
201993 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
1:07.62 |
|
8 |
Filip Holmqvist |
201994 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:11.38 |
|
19 |
Martin Janson |
201994 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:15.69 |
|
| Gren 49, 100m ryggsim damer, 11 - 12 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Céline Bertrand |
201995 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:09.71 |
|
2 |
Nelly Henriksson |
201995 |
Simklubben Laxen |
|
|
|
|
|
1:13.66 |
|
3 |
Klara Simonsson |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:15.76 |
|
5 |
Tilde Lundmark |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:17.42 |
|
29 |
Abir Khodr |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:28.06 |
|
| Gren 50, 100m frisim herrar, 11 - 12 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Johan Andersson |
201995 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:03.40 |
|
2 |
Adam Paulsson |
201995 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
1:04.97 |
|
3 |
Robert O'Gorman |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:05.58 |
|
23 |
Alexander Dimcevski |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:13.07 |
|
| Gren 51, 100m bröstsim damer, 15 - 16 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Elise Löfgren |
201991 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:12.29 |
|
2 |
Miranda Bånnsgård |
201992 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:12.91 |
|
3 |
Andrea Bengtsson |
201991 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:13.83 |
|
12 |
Filippa Hammerin |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:20.31 |
|
30 |
Frida Elander |
201991 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:29.53 |
|
|
Nadia Zabihi |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
| Gren 52, 200m ryggsim herrar, 15 - 16 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Jacob Fredriksson |
201992 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:12.42 |
|
2 |
Patric Kartberg |
201992 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:17.16 |
|
3 |
Axel Gårdström |
201991 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:17.48 |
|
| Gren 53, 800m frisim damer, 13 - 14 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Sofia Lindholm |
201993 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
9:24.57 |
|
2 |
Linnéa Bielicz |
201994 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
9:28.71 |
|
3 |
Anna Söderbergh |
201994 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
9:40.68 |
|
15 |
Hanna Schariot |
201993 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
10:50.62 |
|
| Gren 54, 100m bröstsim herrar, 13 - 14 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Erik Persson |
201994 |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:11.58 |
|
2 |
Johan Ekstedt |
201993 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
1:12.30 |
|
3 |
Jesper Lund |
201993 |
Trollhättans Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:15.83 |
|
25 |
Nils Montalva |
201993 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:26.68 |
|
31 |
Martin Janson |
201994 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:29.85 |
|
| Gren 55, 100m bröstsim damer, 11 - 12 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Malin Westman |
201995 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:17.69 |
|
2 |
Johanna Nicklasson |
201996 |
Karlsborgs Simklubb |
|
|
|
|
|
1:23.30 |
|
3 |
Céline Bertrand |
201995 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:23.45 |
|
5 |
Klara Simonsson |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:26.37 |
|
17 |
Lina Berg |
201996 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:33.06 |
|
| Gren 56, 100m fjärilsim herrar, 11 - 12 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Edvin Qvirist |
201995 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:14.16 |
|
2 |
Dennis Tan |
201995 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
1:15.32 |
|
3 |
Christopher Jedel |
201995 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
1:16.22 |
|
8 |
Robert O┤gorman |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:21.82 |
|
10 |
Alexander Dimcevski |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:29.63 |
|
| Gren 57, 400m medley damer, 15 - 16 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Amanda Rutqvist |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
5:02.90 |
|
2 |
Elise Löfgren |
201991 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
5:07.03 |
|
3 |
Ebba Hellström |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
5:08.58 |
|
11 |
Sandra Olsson |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
5:34.59 |
|
| Gren 58, 100m fjärilsim herrar, 15 - 16 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Pontus Palmqvist |
201991 |
Varberg-Falkenberg Sim |
|
|
|
|
|
57.45 |
|
2 |
Jonas Jonson |
201991 |
Varberg-Falkenberg Sim |
|
|
|
|
|
58.96 |
|
3 |
Axel Aversund |
201991 |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
1:00.29 |
|
6 |
Eddie Sjörén-Hedberg |
201991 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:02.08 |
|
27 |
Andreas Månsson |
201991 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:11.91 |
|
| Gren 59, 4x100m frisim damer, 13 år och yngre, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Göteborg Sim Lag 1 Flicko |
|
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
4:20.17 |
|
2 |
Mass Lag 2 |
|
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
4:21.26 |
|
3 |
SK Elfsborg Lag 1 Flick |
|
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
4:26.05 |
|
9 |
S02 Lag 1 |
|
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
4:36.84 |
|
|
Amanda Zetterström |
191994 |
|
|
1:08.83 |
|
|
|
|
|
|
Anna Sirenius Lundberg |
191994 |
|
|
1:07.97 |
|
|
|
|
|
|
Tilde Lundmark |
191995 |
|
|
1:08.61 |
|
|
|
|
|
|
Klara Simonsson |
191995 |
|
|
1:11.43 |
|
|
|
|
|
16 |
S02 Lag 2 |
|
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
5:03.45 |
|
|
Alexandra Horvath |
191994 |
|
|
1:11.87 |
|
|
|
|
|
|
Emmelie Alm |
191994 |
|
|
1:16.18 |
|
|
|
|
|
|
Julia Bellvik |
191996 |
|
|
1:18.63 |
|
|
|
|
|
|
Lina Berg |
191996 |
|
|
1:16.77 |
|
|
|
|
|
| Gren 60, 4x100m medley herrar, 13 år och yngre, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
SK Elfsborg Lag 1 Pojk |
|
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
4:52.07 |
|
2 |
Kbss Lag Herrar 1 |
|
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
|
|
|
5:01.21 |
|
3 |
Göteborg Sim Lag 1 Pojkar |
|
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
5:04.09 |
|
5 |
S02 Lag 1 |
|
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
5:11.20 |
|
|
Robert O┤gorman |
191995 |
|
|
1:17.68 |
|
|
|
|
|
|
Martin Janson |
191994 |
|
|
1:25.19 |
|
|
|
|
|
|
Filip Holmqvist |
191994 |
|
|
1:15.12 |
|
|
|
|
|
|
Alexander Dimcevski |
191995 |
|
|
1:13.21 |
|
|
|
|
|