| Gren 1, 400m medley damer, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Angelica Risebrandt |
201987 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
5:01.98 |
|
2 |
Amanda Rutqvist |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
5:08.60 |
|
3 |
Johanna Svensson |
201987 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
5:16.61 |
|
6 |
Sandra Olsson |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
5:26.00 |
|
| Gren 2, 400m medley herrar, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Mattias Carlsson |
201990 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
4:35.27 |
|
2 |
Jesper Svensson |
201990 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
4:41.05 |
|
3 |
Anton Lagerqvist |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
4:41.36 |
|
| Gren 3, 4x200m frisim damer, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Göteborg Sim Lag 1 Damer |
|
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
8:37.59 |
|
2 |
Mass Lag 1 |
|
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
8:49.68 |
|
3 |
Skäret Ss Damer Lag 1 |
|
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
8:51.34 |
|
5 |
S02 Lag 1 |
|
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
9:03.24 |
|
|
Therese Josefsson |
191993 |
|
|
2:16.23 |
|
|
|
|
|
|
Emelie Jansson |
191989 |
|
|
2:13.04 |
|
|
|
|
|
|
Sandra Olsson |
191992 |
|
|
2:17.10 |
|
|
|
|
|
|
Ebba Hellström |
191992 |
|
|
2:16.87 |
|
|
|
|
|
8 |
S02 Lag 2 |
|
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
9:22.06 |
|
|
Filippa Hammerin |
191992 |
|
|
2:20.59 |
|
|
|
|
|
|
Ellen Svanberg |
191991 |
|
|
2:16.67 |
|
|
|
|
|
|
Yasmine Zabihi |
191991 |
|
|
2:22.86 |
|
|
|
|
|
|
Linnéa Seignér |
191990 |
|
|
2:21.94 |
|
|
|
|
|
| Gren 4, 4x200m frisim herrar, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Mass Lag 1 |
|
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
7:48.54 |
|
2 |
Göteborg Sim Lag 1 Herrar |
|
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
7:51.35 |
|
3 |
Skäret Ss Herrar Lag 1 |
|
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
7:56.08 |
|
| Gren 5, 200m frisim damer, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Angelica Risebrandt |
201987 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:09.24 |
|
2 |
Elin Harnebrandt |
201988 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:09.88 |
|
3 |
Caroline Bornius |
201992 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:12.13 |
|
4 |
Emelie Jansson |
201989 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:13.14 |
|
19 |
Ellen Svanberg |
201991 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:18.19 |
|
20 |
Sandra Olsson |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:18.53 |
|
21 |
Therese Josefsson |
201993 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:18.61 |
|
| Gren 5, 200m frisim damer, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Angelica Risebrandt |
201987 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:07.35 |
|
2 |
Elin Harnebrandt |
201988 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:09.92 |
|
3 |
Caroline Bornius |
201992 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:11.63 |
|
5 |
Emelie Jansson |
201989 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:12.89 |
|
| Gren 6, 100m frisim herrar, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
David Nordenlilja |
201981 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
53.99 |
|
2 |
Mattias Carlsson |
201990 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
54.59 |
|
3 |
Robin Andréasson |
201988 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
54.64 |
|
| Gren 6, 100m frisim herrar, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
David Nordenlilja |
201981 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
50.80 |
|
2 |
Robin Andréasson |
201988 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
51.90 |
|
3 |
Mattias Thorsell |
201989 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
52.92 |
|
| Gren 7, 100m bröstsim damer, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Sandra Olofsson |
201990 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:14.24 |
|
2 |
Elise Löfgren |
201991 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:14.52 |
|
3 |
Andrea Bengtsson |
201991 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:14.70 |
|
| Gren 7, 100m bröstsim damer, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Andrea Bengtsson |
201991 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:13.40 |
|
2 |
Elise Löfgren |
201991 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:13.87 |
|
2 |
Erla Andersson |
201990 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
1:13.87 |
|
| Gren 8, 50m bröstsim herrar, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Isak Ladeborn |
201988 |
Varberg-Falkenberg Sim |
|
|
|
|
|
30.76 |
|
2 |
Anton Lagerqvist |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
31.18 |
|
3 |
David Palmqvist |
201988 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
31.19 |
|
4 |
Victor Kuzmin |
201979 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
31.31 |
|
|
Deniz Hekmati |
201989 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
| Gren 8, 50m bröstsim herrar, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Isak Ladeborn |
201988 |
Varberg-Falkenberg Sim |
|
|
|
|
|
30.59 |
|
2 |
Anton Lagerqvist |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
31.00 |
|
3 |
David Palmqvist |
201988 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
31.02 |
|
4 |
Victor Kuzmin |
201979 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
31.10 |
|
| Gren 9, 100m fjärilsim damer, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Nathalie Andersson |
201988 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:05.18 |
|
2 |
Frida Andersson |
201991 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:06.34 |
|
3 |
Isabelle Höstman |
201990 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
1:07.15 |
|
4 |
Emelie Jansson |
201989 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:07.56 |
|
11 |
Therese Josefsson |
201993 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:09.99 |
|
17 |
Yasmine Zabihi |
201991 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:11.84 |
|
| Gren 9, 100m fjärilsim damer, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Nathalie Andersson |
201988 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:04.35 |
|
2 |
Isabelle Höstman |
201990 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
1:04.87 |
|
3 |
Miranda Bånnsgård |
201992 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:06.09 |
|
5 |
Emelie Jansson |
201989 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:07.02 |
|
| Gren 10, 100m ryggsim herrar, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Anders Harnebrandt |
201990 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
1:01.84 |
|
2 |
Jacob Fredriksson |
201992 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:02.51 |
|
3 |
Robin Andréasson |
201988 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:02.84 |
|
3 |
Pontus Palmqvist |
201991 |
Varberg-Falkenberg Sim |
|
|
|
|
|
1:02.84 |
|
6 |
Jimmy Weidmann |
201990 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:03.02 |
|
9 |
Alexander Bechet |
201986 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:03.61 |
|
| Gren 10, 100m ryggsim herrar, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Robin Andréasson |
201988 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
59.05 |
|
2 |
Pontus Palmqvist |
201991 |
Varberg-Falkenberg Sim |
|
|
|
|
|
59.29 |
|
3 |
Anders Harnebrandt |
201990 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
59.58 |
|
5 |
Jimmy Weidmann |
201990 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:02.94 |
|
7 |
Alexander Bechet |
201986 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:03.81 |
|
| Gren 11, 50m ryggsim damer, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Elin Harnebrandt |
201988 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
30.95 |
|
2 |
Claire Hedenskog |
201980 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
31.21 |
|
3 |
Nathalie Andersson |
201988 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
31.33 |
|
| Gren 11, 50m ryggsim damer, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Elin Harnebrandt |
201988 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
30.57 |
|
2 |
Claire Hedenskog |
201980 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
30.66 |
|
3 |
Nathalie Andersson |
201988 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
30.91 |
|
| Gren 12, 200m fjärilsim herrar, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Mattias Carlsson |
201990 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:14.34 |
|
2 |
Pontus Palmqvist |
201991 |
Varberg-Falkenberg Sim |
|
|
|
|
|
2:18.30 |
|
3 |
Mattias Thorsell |
201989 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:19.03 |
|
12 |
Felipe Kristensson |
201990 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:40.00 |
|
| Gren 12, 200m fjärilsim herrar, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Mattias Carlsson |
201990 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:08.21 |
|
2 |
Pontus Palmqvist |
201991 |
Varberg-Falkenberg Sim |
|
|
|
|
|
2:15.65 |
|
3 |
Anton Kjellqvist |
201991 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:18.21 |
|
| Gren 13, 200m medley damer, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Angelica Risebrandt |
201987 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:25.34 |
|
2 |
Andrea Bengtsson |
201991 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:28.16 |
|
3 |
Elise Löfgren |
201991 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:28.38 |
|
12 |
Sandra Olsson |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:36.98 |
|
18 |
Linnéa Seignér |
201990 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:39.88 |
|
| Gren 13, 200m medley damer, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Angelica Risebrandt |
201987 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:24.21 |
|
2 |
Miranda Bånnsgård |
201992 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:24.70 |
|
3 |
Andrea Bengtsson |
201991 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:27.88 |
|
| Gren 14, 400m frisim herrar, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Anders Harnebrandt |
201990 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
4:10.95 |
|
2 |
Gabriel Bertrand |
201992 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
4:15.60 |
|
3 |
Victor Paulsson |
201990 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
4:17.36 |
|
7 |
Jimmy Weidmann |
201990 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
4:22.03 |
|
| Gren 14, 400m frisim herrar, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Jesper Svensson |
201990 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
4:06.25 |
|
2 |
Robin Andréasson |
201988 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
4:09.02 |
|
3 |
Gabriel Bertrand |
201992 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
4:09.07 |
|
5 |
Jimmy Weidmann |
201990 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
4:21.54 |
|
| Gren 15, 50m frisim damer, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Nathalie Andersson |
201988 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
27.52 |
|
2 |
Isabelle Höstman |
201990 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
27.72 |
|
3 |
Claire Hedenskog |
201980 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
27.91 |
|
23 |
Yasmine Zabihi |
201991 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
29.54 |
|
| Gren 15, 50m frisim damer, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Claire Hedenskog |
201980 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
26.04 |
|
2 |
Nathalie Andersson |
201988 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
26.74 |
|
3 |
Miranda Bånnsgård |
201992 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
27.90 |
|
| Gren 16, 200m bröstsim herrar, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Anton Lagerqvist |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:23.51 |
|
2 |
Deniz Hekmati |
201989 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:26.04 |
|
3 |
Isak Ladeborn |
201988 |
Varberg-Falkenberg Sim |
|
|
|
|
|
2:30.82 |
|
7 |
Victor Kuzmin |
201979 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:39.72 |
|
| Gren 16, 200m bröstsim herrar, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Anton Lagerqvist |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:19.48 |
|
2 |
Christian Johansson |
201988 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:26.51 |
|
3 |
David Palmqvist |
201988 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:28.17 |
|
| Gren 17, 800m frisim damer, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Amanda Rutqvist |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
9:17.18 |
|
2 |
Angelica Risebrandt |
201987 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
9:24.83 |
|
3 |
Alicia Lundqvist |
201992 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
9:29.69 |
|
8 |
Ebba Hellström |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
9:46.42 |
|
12 |
Filippa Hammerin |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
9:52.74 |
|
13 |
Therese Josefsson |
201993 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
9:58.52 |
|
16 |
Linnéa Seignér |
201990 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
10:21.59 |
|
| Gren 18, 100m medley herrar, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Rickard Berglund |
201987 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
1:00.68 |
|
2 |
Mattias Carlsson |
201990 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:01.52 |
|
3 |
Robin Andréasson |
201988 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:01.62 |
|
15 |
Alexander Bechet |
201986 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:05.85 |
|
17 |
Deniz Hekmati |
201989 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:06.40 |
|
| Gren 18, 100m medley herrar, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Isak Ladeborn |
201988 |
Varberg-Falkenberg Sim |
|
|
|
|
|
59.74 |
|
2 |
Mattias Thorsell |
201989 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
59.90 |
|
3 |
Mattias Carlsson |
201990 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:00.57 |
|
| Gren 19, 200m ryggsim damer, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Caroline Bornius |
201992 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:24.60 |
|
2 |
Elin Harnebrandt |
201988 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:25.00 |
|
3 |
Olivia Frank |
201992 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:26.60 |
|
13 |
Sandra Olsson |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:39.41 |
|
| Gren 19, 200m ryggsim damer, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Elin Harnebrandt |
201988 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:21.49 |
|
2 |
Caroline Bornius |
201992 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:23.62 |
|
3 |
Olivia Frank |
201992 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:23.97 |
|
| Gren 20, 50m fjärilsim herrar, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
David Nordenlilja |
201981 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
25.80 |
|
2 |
Daniel Lorentzon |
201988 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
26.41 |
|
3 |
Oscar Vilsmyr |
201982 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
26.49 |
|
9 |
Alexander Bechet |
201986 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
28.07 |
|
| Gren 20, 50m fjärilsim herrar, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
David Nordenlilja |
201981 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
25.49 |
|
2 |
Oscar Vilsmyr |
201982 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
26.02 |
|
3 |
Daniel Lorentzon |
201988 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
26.54 |
|
| Gren 21, 4x50m medley damer, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Göteborg Sim Lag 1 Damer |
|
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
1:58.75 |
|
2 |
Skäret Ss Damer Lag 1 |
|
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:01.28 |
|
3 |
Göteborg Sim Lag 2 |
|
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:03.92 |
|
9 |
S02 Lag 1 |
|
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:10.14 |
|
|
Sandra Olsson |
191992 |
|
|
33.25 |
|
|
|
|
|
|
Filippa Hammerin |
191992 |
|
|
37.24 |
|
|
|
|
|
|
Therese Josefsson |
191993 |
|
|
31.02 |
|
|
|
|
|
|
Emelie Jansson |
191989 |
|
|
28.63 |
|
|
|
|
|
12 |
S02 Lag 2 |
|
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:14.79 |
|
|
Ellen Svanberg |
191991 |
|
|
34.06 |
|
|
|
|
|
|
Linnéa Seignér |
191990 |
|
|
39.23 |
|
|
|
|
|
|
Yasmine Zabihi |
191991 |
|
|
31.09 |
|
|
|
|
|
|
Ebba Hellström |
191992 |
|
|
30.41 |
|
|
|
|
|
| Gren 22, 4x50m frisim herrar, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Mass Lag 1 |
|
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:37.54 |
|
2 |
Göteborg Sim Lag 1 |
|
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
1:38.30 |
|
3 |
Skövde Ss |
|
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:40.56 |
|
10 |
S02 |
|
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:44.74 |
|
|
Victor Kuzmin |
191979 |
|
|
27.13 |
|
|
|
|
|
|
Jimmy Weidmann |
191990 |
|
|
26.29 |
|
|
|
|
|
|
Deniz Hekmati |
191989 |
|
|
24.65 |
|
|
|
|
|
|
Felipe Kristensson |
191990 |
|
|
26.67 |
|
|
|
|
|
| Gren 23, 4x100m frisim damer, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Göteborg Sim Lag 1 Damer |
|
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
3:55.01 |
|
2 |
Skäret Ss Damer Lag 1 |
|
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
4:02.94 |
|
3 |
Göteborg Sim Lag 2 Damer |
|
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
4:04.91 |
|
5 |
S02 Lag 1 |
|
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
4:10.57 |
|
|
Therese Josefsson |
191993 |
|
|
1:01.53 |
|
|
|
|
|
|
Emelie Jansson |
191989 |
|
|
1:02.27 |
|
|
|
|
|
|
Ellen Svanberg |
191991 |
|
|
1:03.59 |
|
|
|
|
|
|
Sandra Olsson |
191992 |
|
|
1:03.18 |
|
|
|
|
|
| Gren 24, 4x100m medley herrar, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Göteborg Sim Lag 1 Herrar |
|
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
3:59.00 |
|
2 |
Skäret Ss Herrar Lag 1 |
|
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
3:59.95 |
|
3 |
Mass Lag 1 |
|
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
4:01.59 |
|
5 |
S02 |
|
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
4:10.44 |
|
|
Jimmy Weidmann |
191990 |
|
|
1:05.43 |
|
|
|
|
|
|
Victor Kuzmin |
191979 |
|
|
1:08.07 |
|
|
|
|
|
|
Alexander Bechet |
191986 |
|
|
1:03.65 |
|
|
|
|
|
|
Deniz Hekmati |
191989 |
|
|
53.29 |
|
|
|
|
|
| Gren 25, 200m frisim herrar, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Rickard Berglund |
201987 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
1:58.22 |
|
2 |
Robin Andréasson |
201988 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:59.19 |
|
3 |
Gabriel Bertrand |
201992 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:59.31 |
|
| Gren 25, 200m frisim herrar, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Robin Andréasson |
201988 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:52.34 |
|
2 |
Mattias Carlsson |
201990 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:53.06 |
|
3 |
Gabriel Bertrand |
201992 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:57.73 |
|
| Gren 26, 100m frisim damer, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Nathalie Andersson |
201988 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
59.69 |
|
2 |
Isabelle Höstman |
201990 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
1:00.24 |
|
3 |
Angelica Risebrandt |
201987 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:00.25 |
|
11 |
Emelie Jansson |
201989 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:02.38 |
|
24 |
Ellen Svanberg |
201991 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:04.00 |
|
25 |
Ebba Hellström |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:04.05 |
|
28 |
Yasmine Zabihi |
201991 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:04.30 |
|
| Gren 26, 100m frisim damer, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Claire Hedenskog |
201980 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
55.07 |
|
2 |
Nathalie Andersson |
201988 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
58.83 |
|
3 |
Angelica Risebrandt |
201987 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
59.40 |
|
| Gren 27, 100m bröstsim herrar, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Anton Lagerqvist |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
1:08.11 |
|
2 |
David Palmqvist |
201988 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:08.34 |
|
3 |
Isak Ladeborn |
201988 |
Varberg-Falkenberg Sim |
|
|
|
|
|
1:08.79 |
|
|
Deniz Hekmati |
201989 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
| Gren 27, 100m bröstsim herrar, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Isak Ladeborn |
201988 |
Varberg-Falkenberg Sim |
|
|
|
|
|
1:05.27 |
|
2 |
Anton Lagerqvist |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
1:05.93 |
|
3 |
David Palmqvist |
201988 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:06.85 |
|
| Gren 28, 50m bröstsim damer, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Sandra Olofsson |
201990 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
34.15 |
|
2 |
Miranda Bånnsgård |
201992 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
34.55 |
|
3 |
Andrea Bengtsson |
201991 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
34.68 |
|
| Gren 28, 50m bröstsim damer, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Miranda Bånnsgård |
201992 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
33.70 |
|
2 |
Sandra Olofsson |
201990 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
33.85 |
|
3 |
Andrea Bengtsson |
201991 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
34.58 |
|
| Gren 29, 100m fjärilsim herrar, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Oscar Vilsmyr |
201982 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
58.71 |
|
2 |
Daniel Lorentzon |
201988 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:00.13 |
|
3 |
Mattias Thorsell |
201989 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:00.59 |
|
| Gren 29, 100m fjärilsim herrar, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Pontus Palmqvist |
201991 |
Varberg-Falkenberg Sim |
|
|
|
|
|
57.55 |
|
2 |
Mattias Thorsell |
201989 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
59.22 |
|
3 |
Daniel Lorentzon |
201988 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
59.54 |
|
| Gren 30, 100m ryggsim damer, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Caroline Bornius |
201992 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
1:06.17 |
|
2 |
Elin Harnebrandt |
201988 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
1:06.38 |
|
3 |
Olivia Frank |
201992 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:07.53 |
|
13 |
Sandra Olsson |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:11.91 |
|
23 |
Ellen Svanberg |
201991 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:15.20 |
|
| Gren 30, 100m ryggsim damer, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Caroline Bornius |
201992 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
1:05.31 |
|
2 |
Elin Harnebrandt |
201988 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
1:05.99 |
|
3 |
Olivia Frank |
201992 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:06.45 |
|
| Gren 31, 50m ryggsim herrar, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Pontus Palmqvist |
201991 |
Varberg-Falkenberg Sim |
|
|
|
|
|
28.46 |
|
2 |
Mattias Carlsson |
201990 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
28.51 |
|
3 |
Robin Andréasson |
201988 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
28.52 |
|
3 |
Marcus Tuomela |
201988 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
28.52 |
|
18 |
Deniz Hekmati |
201989 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
31.64 |
|
| Gren 31, 50m ryggsim herrar, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Robin Andréasson |
201988 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
27.24 |
|
2 |
Oscar Vilsmyr |
201982 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
27.56 |
|
3 |
Mattias Carlsson |
201990 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
27.98 |
|
| Gren 32, 200m fjärilsim damer, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Amanda Rutqvist |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:30.01 |
|
2 |
Linn Nordberg |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:30.68 |
|
3 |
Johanna Svensson |
201987 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:31.54 |
|
11 |
Filippa Hammerin |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:47.70 |
|
12 |
Linnéa Seignér |
201990 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:48.93 |
|
| Gren 32, 200m fjärilsim damer, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Amanda Rutqvist |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:25.90 |
|
2 |
Johanna Svensson |
201987 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:27.19 |
|
3 |
Linn Nordberg |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:29.64 |
|
| Gren 33, 200m medley herrar, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Rickard Berglund |
201987 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:13.13 |
|
2 |
Robin Andréasson |
201988 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:13.98 |
|
3 |
Anton Lagerqvist |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:15.04 |
|
| Gren 33, 200m medley herrar, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Rickard Berglund |
201987 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:10.11 |
|
2 |
Isak Ladeborn |
201988 |
Varberg-Falkenberg Sim |
|
|
|
|
|
2:10.12 |
|
3 |
Anton Lagerqvist |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:12.80 |
|
| Gren 34, 400m frisim damer, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Angelica Risebrandt |
201987 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
4:35.49 |
|
2 |
Amanda Rutqvist |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
4:39.69 |
|
3 |
Ebba Hellström |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
4:41.83 |
|
12 |
Emelie Jansson |
201989 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
4:47.72 |
|
16 |
Sandra Olsson |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
4:56.20 |
|
18 |
Linnéa Seignér |
201990 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
5:14.31 |
|
| Gren 34, 400m frisim damer, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Amanda Rutqvist |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
4:29.70 |
|
2 |
Angelica Risebrandt |
201987 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
4:32.45 |
|
3 |
Petronella Åsenblad |
201990 |
Trollhättans Simsällskap |
|
|
|
|
|
4:36.13 |
|
4 |
Ebba Hellström |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
4:38.71 |
|
| Gren 35, 50m frisim herrar, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
David Nordenlilja |
201981 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
23.41 |
|
2 |
Victor Andersson |
201984 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
24.37 |
|
3 |
Johan Widén |
201986 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
24.75 |
|
7 |
Deniz Hekmati |
201989 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
25.32 |
|
| Gren 35, 50m frisim herrar, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
David Nordenlilja |
201981 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
23.00 |
|
2 |
Mattias Thorsell |
201989 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
24.12 |
|
3 |
Daniel Lorentzon |
201988 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
24.63 |
|
| Gren 36, 200m bröstsim damer, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Erla Andersson |
201990 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:38.19 |
|
2 |
Elise Löfgren |
201991 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:39.91 |
|
3 |
Amanda Rutqvist |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:40.23 |
|
10 |
Filippa Hammerin |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:51.55 |
|
| Gren 36, 200m bröstsim damer, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Andrea Bengtsson |
201991 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:35.83 |
|
2 |
Erla Andersson |
201990 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:36.62 |
|
3 |
Amanda Rutqvist |
201991 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:36.80 |
|
| Gren 37, 1500m frisim herrar, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Jesper Svensson |
201990 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
16:29.46 |
|
2 |
Gabriel Bertrand |
201992 |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
16:37.92 |
|
3 |
Tim Arnesen |
201987 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
16:48.65 |
|
| Gren 38, 100m medley damer, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Claire Hedenskog |
201980 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
1:08.24 |
|
2 |
Isabelle Höstman |
201990 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
1:08.42 |
|
2 |
Angelica Risebrandt |
201987 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:08.42 |
|
14 |
Ebba Hellström |
201992 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:12.55 |
|
| Gren 38, 100m medley damer, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Claire Hedenskog |
201980 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
1:05.49 |
|
2 |
Angelica Risebrandt |
201987 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:07.83 |
|
3 |
Isabelle Höstman |
201990 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
1:08.27 |
|
| Gren 39, 200m ryggsim herrar, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Jacob Fredriksson |
201992 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:11.95 |
|
2 |
Mattias Carlsson |
201990 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:13.08 |
|
3 |
Anders Harnebrandt |
201990 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:13.20 |
|
| Gren 39, 200m ryggsim herrar, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Mattias Carlsson |
201990 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:06.23 |
|
2 |
Robin Andréasson |
201988 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:06.30 |
|
3 |
Anders Harnebrandt |
201990 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
2:09.87 |
|
| Gren 40, 50m fjärilsim damer, Försök
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Nathalie Andersson |
201988 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
28.86 |
|
2 |
Frida Andersson |
201991 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
29.70 |
|
3 |
Claire Hedenskog |
201980 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
29.81 |
|
6 |
Emelie Jansson |
201989 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
30.66 |
|
8 |
Yasmine Zabihi |
201991 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
31.22 |
|
| Gren 40, 50m fjärilsim damer, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Nathalie Andersson |
201988 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
28.18 |
|
2 |
Miranda Bånnsgård |
201992 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
29.63 |
|
3 |
Isabelle Höstman |
201990 |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
29.67 |
|
5 |
Emelie Jansson |
201989 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
30.15 |
|
8 |
Yasmine Zabihi |
201991 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
31.22 |
|
| Gren 41, 4x50m medley herrar, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Skäret Ss Herrar Lag 1 |
|
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:46.68 |
|
2 |
Mass Lag 1 |
|
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:47.99 |
|
3 |
Göteborg Sim Lag 1 Herrar |
|
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
1:48.60 |
|
| Gren 42, 4x50m frisim damer, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Göteborg Sim Lag 1 Damer |
|
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
1:48.43 |
|
2 |
Skäret Ss Damer Lag 1 |
|
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:49.07 |
|
3 |
Mass Lag 1 |
|
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:51.96 |
|
12 |
S02 Lag 2 |
|
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:00.14 |
|
|
Sandra Olsson |
191992 |
|
|
30.29 |
|
|
|
|
|
|
Ellen Svanberg |
191991 |
|
|
29.13 |
|
|
|
|
|
|
Nadia Zabihi |
191992 |
|
|
29.82 |
|
|
|
|
|
|
Linnéa Seignér |
191990 |
|
|
30.90 |
|
|
|
|
|
|
S02 Lag 1 |
|
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
| Gren 43, 4x100m frisim herrar, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Mass Lag 1 |
|
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
3:32.46 |
|
2 |
Göteborg Sim Lag 1 Herrar |
|
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
3:35.04 |
|
3 |
Skäret Ss Herrar Lag 1 |
|
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
3:36.89 |
|
| Gren 44, 4x100m medley damer, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Skäret Ss Damer Lag 1 |
|
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
4:21.22 |
|
2 |
Göteborg Sim Lag 1 Damer |
|
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
4:23.87 |
|
3 |
Göteborg Sim Lag 2 |
|
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
4:29.27 |
|
9 |
S02 Lag 1 |
|
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
4:44.30 |
|
|
Ebba Hellström |
191992 |
|
|
1:13.25 |
|
|
|
|
|
|
Filippa Hammerin |
191992 |
|
|
1:20.83 |
|
|
|
|
|
|
Emelie Jansson |
191989 |
|
|
1:07.49 |
|
|
|
|
|
|
Ellen Svanberg |
191991 |
|
|
1:02.73 |
|
|
|
|
|