Gren 1, 50m fjärilsim damer, Final | ||||||||||
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Erika Sköldberg | 201996 | Alingsås SLS | 37.11 | ||||||
2 | Johanna André | 201995 | Trollhättans Simsällskap | 37.56 | ||||||
3 | Angelica Rosengren | 201995 | Simklubben Elfsborg | 37.80 | ||||||
5 | Rebecca Honnér | 201995 | Simklubben S 02 | 40.39 | ||||||
8 | Natalie Ylitalo | 201995 | Simklubben S 02 | 42.11 | ||||||
12 | Izabella Jedel | 201996 | Simklubben S 02 | 44.87 | ||||||
Olivia Bergström | 201996 | Simklubben S 02 | DSQ | |||||||
Gren 2, 50m fjärilsim herrar, Final | ||||||||||
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | Adam Paulsson | 201995 | Simklubben Elfsborg | 38.94 | ||||||
2 | William Andersson | 201995 | Simklubben Elfsborg | 41.78 | ||||||
3 | Arwid Anesten | 201995 | Simklubben Elfsborg | 42.53 | ||||||
4 | Johannes Sköld | 201996 | Simklubben S 02 | 42.72 | ||||||
5 | Alexander Dimcevski | 201995 | Simklubben S 02 | 43.21 | ||||||
Isak Samuelsson | 201995 | Simklubben S 02 | DSQ | |||||||
Henrik Algelid | 201996 | Simklubben S 02 | DSQ | |||||||
Gren 3, 50m ryggsim damer, Final | ||||||||||
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | Olivia Karlsson | 201997 | Simklubben Elfsborg | 44.57 | ||||||
2 | Gabrielle Idegård | 201997 | Göteborg Sim | 46.56 | ||||||
3 | Amanda Platenik | 201998 | Simklubben 1970 | 47.39 | ||||||
7 | Erica Dahlgren | 201997 | Simklubben S 02 | 49.35 | ||||||
9 | Julia Johansson | 201997 | Simklubben S 02 | 51.76 | ||||||
14 | Ella Fagerström | 201998 | Simklubben S 02 | 56.79 | ||||||
20 | Elsa Paul | 201997 | Simklubben S 02 | 1:02.95 | ||||||
22 | Tania Saiiah | 201998 | Simklubben S 02 | 1:08.34 | ||||||
Gren 4, 50m ryggsim herrar, Final | ||||||||||
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | Eric Gustafsson | 201997 | Göteborg Sim | 44.50 | ||||||
2 | Pontus Staudinger | 201998 | Karlsborgs Simklubb | 47.40 | ||||||
3 | Kevin Malmström | 201997 | Simklubben Elfsborg | 49.74 | ||||||
5 | Christian Söderlund | 201998 | Simklubben S 02 | 54.38 | ||||||
8 | Benjamin Ring | 201998 | Simklubben S 02 | 1:03.80 | ||||||
Gren 5, 25m bröstsim damer, Final | ||||||||||
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | Ellen Johansson | 201999 | Simklubben 1970 | 26.15 | ||||||
2 | Emma Dubo | 201999 | Simklubben Elfsborg | 27.37 | ||||||
3 | My Aversund | 201999 | Alingsås SLS | 29.34 | ||||||
4 | Olivia Johansson | 201999 | Simklubben S 02 | 33.58 | ||||||
Gren 6, 25m bröstsim herrar, Final | ||||||||||
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | Kalle Wahlberg | 202000 | Simklubben Elfsborg | 29.84 | ||||||
2 | Elias Hyvönen | 202000 | Alingsås SLS | 30.73 | ||||||
3 | Noah Griphem | 201999 | Simklubben Elfsborg | 31.19 | ||||||
4 | Lucas Bergström | 202000 | Simklubben S 02 | 31.29 | ||||||
7 | Albin Holmgren | 201999 | Simklubben S 02 | 34.36 | ||||||
Mohaimin Khalaf | 201999 | Simklubben S 02 | DSQ | |||||||
Gren 7, 100m ryggsim damer, Final | ||||||||||
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | Johanna André | 201995 | Trollhättans Simsällskap | 1:22.94 | ||||||
2 | Fenja Elbert | 201995 | Alingsås SLS | 1:23.55 | ||||||
3 | Erika Sköldberg | 201996 | Alingsås SLS | 1:26.22 | ||||||
6 | Rebecca Honnér | 201995 | Simklubben S 02 | 1:30.19 | ||||||
11 | Lina Berg | 201996 | Simklubben S 02 | 1:35.29 | ||||||
12 | Natalie Ylitalo | 201995 | Simklubben S 02 | 1:36.76 | ||||||
15 | Julia Bellvik | 201996 | Simklubben S 02 | 1:38.26 | ||||||
20 | Olivia Bergström | 201996 | Simklubben S 02 | 1:47.50 | ||||||
21 | Melissa Yucel | 201995 | Simklubben S 02 | 2:09.83 | ||||||
Izabella Jedel | 201996 | Simklubben S 02 | DSQ | |||||||
Gren 8, 100m ryggsim herrar, Final | ||||||||||
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | Adam Paulsson | 201995 | Simklubben Elfsborg | 1:21.18 | ||||||
2 | Daniel Englund | 201995 | Simklubben Elfsborg | 1:26.99 | ||||||
3 | Victor Platenik | 201995 | Simklubben 1970 | 1:31.04 | ||||||
5 | Alexander Dimcevski | 201995 | Simklubben S 02 | 1:35.61 | ||||||
6 | Johannes Sköld | 201996 | Simklubben S 02 | 1:39.09 | ||||||
11 | Henrik Algelid | 201996 | Simklubben S 02 | 2:03.86 | ||||||
Isak Samuelsson | 201995 | Simklubben S 02 | DSQ | |||||||
Gren 9, 50m bröstsim damer, Final | ||||||||||
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | Amanda Platenik | 201998 | Simklubben 1970 | 49.46 | ||||||
2 | Josefina Ericson | 201997 | Trollhättans Simsällskap | 49.77 | ||||||
3 | Olivia Karlsson | 201997 | Simklubben Elfsborg | 49.98 | ||||||
6 | Julia Johansson | 201997 | Simklubben S 02 | 52.74 | ||||||
11 | Klara Johansson | 201997 | Simklubben S 02 | 56.31 | ||||||
18 | Tania Saiiah | 201998 | Simklubben S 02 | 1:03.82 | ||||||
21 | Erica Dahlgren | 201997 | Simklubben S 02 | 1:05.78 | ||||||
23 | Ella Fagerström | 201998 | Simklubben S 02 | 1:16.67 | ||||||
25 | Elsa Paul | 201997 | Simklubben S 02 | 1:20.25 | ||||||
Gren 10, 50m bröstsim herrar, Final | ||||||||||
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | Eric Gustafsson | 201997 | Göteborg Sim | 52.94 | ||||||
2 | Albin Lundell | 201997 | Simklubben Elfsborg | 53.21 | ||||||
3 | Axel Wahlberg | 201997 | Simklubben Elfsborg | 53.65 | ||||||
10 | Nestor Bacos | 201997 | Simklubben S 02 | 1:02.63 | ||||||
12 | Christian Söderlund | 201998 | Simklubben S 02 | 1:06.66 | ||||||
15 | Benjamin Ring | 201998 | Simklubben S 02 | 1:09.35 | ||||||
Gren 11, 25m frisim damer, Final | ||||||||||
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | Ellen Johansson | 201999 | Simklubben 1970 | 23.00 | ||||||
2 | My Aversund | 201999 | Alingsås SLS | 23.11 | ||||||
3 | Louise Hallkvist | 201999 | Alingsås SLS | 23.91 | ||||||
4 | Olivia Johansson | 201999 | Simklubben S 02 | 25.49 | ||||||
5 | Hanna Gebart | 202000 | Simklubben S 02 | 25.53 | ||||||
6 | Olivia Berg | 201999 | Simklubben S 02 | 26.57 | ||||||
9 | Fanny Johnsson | 201999 | Simklubben S 02 | 31.58 | ||||||
Gren 12, 25m frisim herrar, Final | ||||||||||
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | Kalle Wahlberg | 202000 | Simklubben Elfsborg | 24.08 | ||||||
2 | William W Holappa | 201999 | Simklubben Elfsborg | 24.90 | ||||||
3 | Albin Holmgren | 201999 | Simklubben S 02 | 26.60 | ||||||
6 | Mohaimin Khalaf | 201999 | Simklubben S 02 | 31.50 | ||||||
7 | Lucas Bergström | 202000 | Simklubben S 02 | 33.74 | ||||||
Gren 13, 100m bröstsim damer, Final | ||||||||||
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | Erika Sköldberg | 201996 | Alingsås SLS | 1:35.20 | ||||||
2 | Isabelle Stenvold | 201996 | Trollhättans Simsällskap | 1:35.25 | ||||||
3 | Fenja Elbert | 201995 | Alingsås SLS | 1:38.09 | ||||||
6 | Lina Berg | 201996 | Simklubben S 02 | 1:39.34 | ||||||
8 | Olivia Bergström | 201996 | Simklubben S 02 | 1:41.97 | ||||||
14 | Natalie Ylitalo | 201995 | Simklubben S 02 | 1:46.11 | ||||||
16 | Izabella Jedel | 201996 | Simklubben S 02 | 1:46.72 | ||||||
17 | Julia Bellvik | 201996 | Simklubben S 02 | 1:48.90 | ||||||
23 | Erica Thörnqvist | 201995 | Simklubben S 02 | 2:10.86 | ||||||
24 | Melissa Yucel | 201995 | Simklubben S 02 | 2:13.15 | ||||||
Gren 14, 100m bröstsim herrar, Final | ||||||||||
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | Adam Paulsson | 201995 | Simklubben Elfsborg | 1:27.25 | ||||||
2 | William Andersson | 201995 | Simklubben Elfsborg | 1:32.48 | ||||||
3 | Andreas Elofsson | 201995 | Falköpings Simsällskap | 1:32.62 | ||||||
7 | Johannes Sköld | 201996 | Simklubben S 02 | 1:48.33 | ||||||
12 | Jonathan Warvne | 201996 | Simklubben S 02 | 2:05.28 | ||||||
13 | Henrik Algelid | 201996 | Simklubben S 02 | 2:08.37 | ||||||
14 | Isak Samuelsson | 201995 | Simklubben S 02 | 2:09.56 | ||||||
Gren 15, 4x25m frisim damer, Final | ||||||||||
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | S02´s Sjörövare | Simklubben S 02 | 1:42.81 | |||||||
Hanna Gebart | 192000 | |||||||||
Ella Fagerström | 191999 | |||||||||
Olivia Johansson | 191999 | |||||||||
Tania Saiiah | 191999 | |||||||||
2 | Alingsås SLS Lag 2 F | Alingsås SLS | 1:47.75 | |||||||
3 | SK Elfsborg Lag 1 Flick | Simklubben Elfsborg | 1:48.46 | |||||||
Gren 16, 4x25m frisim herrar, Final | ||||||||||
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | SK Elfsborg Lag 1 Pojk | Simklubben Elfsborg | 1:46.08 | |||||||
2 | S02´s Sjörövare | Simklubben S 02 | 1:46.63 | |||||||
Lucas Bergström | 192000 | |||||||||
Albin Holmgren | 191999 | |||||||||
Mohaimin Khalaf | 191999 | |||||||||
Christian Söderlund | 191998 | |||||||||
3 | Alingsås SLS Lag 1 P | Alingsås SLS | 2:01.78 | |||||||
Gren 17, 4x50m frisim damer, Final | ||||||||||
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | Alingsås SLS Lag 1 F | Alingsås SLS | 2:19.94 | |||||||
2 | Trollhättans SS Lag | Trollhättans Simsällskap | 2:24.24 | |||||||
3 | S02´s Sjörövare 1 | Simklubben S 02 | 2:25.93 | |||||||
Julia Bellvik | 191996 | 37.17 | ||||||||
Lina Berg | 191996 | 37.59 | ||||||||
Rebecca Honnér | 191995 | 34.68 | ||||||||
Natalie Ylitalo | 191995 | 36.49 | ||||||||
7 | S02´s Sjörövare 2 | Simklubben S 02 | 2:59.49 | |||||||
Olivia Bergström | 191996 | 45.99 | ||||||||
Julia Johansson | 191997 | 46.95 | ||||||||
Melissa Yucel | 191995 | 47.34 | ||||||||
Erica Dahlgren | 191997 | 39.21 | ||||||||
Gren 18, 4x50m frisim herrar, Final | ||||||||||
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | SK Elfsborg Lag 1 Pojk | Simklubben Elfsborg | 2:23.70 | |||||||
2 | SK Elfsborg Lag 2 Pojk | Simklubben Elfsborg | 2:37.18 | |||||||
3 | Göteborg Sim Lag 1 Pojkar | Göteborg Sim | 2:44.65 | |||||||
4 | S02´s Sjörövare | Simklubben S 02 | 2:47.84 | |||||||
Henrik Algelid | 191996 | 48.43 | ||||||||
Alexander Dimcevski | 191995 | 37.43 | ||||||||
Isak Samuelsson | 191995 | 45.79 | ||||||||
Johannes Sköld | 191996 | 36.19 | ||||||||
Gren 19, 50m frisim damer, Final | ||||||||||
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | Erica Dahlgren | 201997 | Simklubben S 02 | 38.98 | ||||||
2 | Josefina Ericson | 201997 | Trollhättans Simsällskap | 39.33 | ||||||
3 | Olivia Karlsson | 201997 | Simklubben Elfsborg | 40.42 | ||||||
9 | Klara Johansson | 201997 | Simklubben S 02 | 45.12 | ||||||
12 | Julia Johansson | 201997 | Simklubben S 02 | 49.15 | ||||||
18 | Ella Fagerström | 201998 | Simklubben S 02 | 52.42 | ||||||
21 | Elsa Paul | 201997 | Simklubben S 02 | 57.92 | ||||||
23 | Tania Saiiah | 201998 | Simklubben S 02 | 1:01.28 | ||||||
Gren 20, 50m frisim herrar, Final | ||||||||||
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | Ronni Mleczkovicz | 201997 | Göteborg Sim | 38.19 | ||||||
2 | Axel Wahlberg | 201997 | Simklubben Elfsborg | 39.37 | ||||||
3 | Eric Gustafsson | 201997 | Göteborg Sim | 39.46 | ||||||
10 | Benjamin Ring | 201998 | Simklubben S 02 | 51.10 | ||||||
12 | Christian Söderlund | 201998 | Simklubben S 02 | 55.18 | ||||||
Gren 21, 25m fjärilsim damer, Final | ||||||||||
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
Olivia Johansson | 201999 | Simklubben S 02 | DSQ | |||||||
Gren 22, 25m fjärilsim herrar, Final | ||||||||||
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | William W Holappa | 201999 | Simklubben Elfsborg | 34.08 | ||||||
Albin Holmgren | 201999 | Simklubben S 02 | DSQ | |||||||
Gren 23, 100m frisim damer, Final | ||||||||||
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | Erika Sköldberg | 201996 | Alingsås SLS | 1:10.80 | ||||||
2 | Johanna André | 201995 | Trollhättans Simsällskap | 1:13.49 | ||||||
3 | Rebecca Honnér | 201995 | Simklubben S 02 | 1:17.81 | ||||||
10 | Lina Berg | 201996 | Simklubben S 02 | 1:21.59 | ||||||
14 | Izabella Jedel | 201996 | Simklubben S 02 | 1:24.67 | ||||||
15 | Natalie Ylitalo | 201995 | Simklubben S 02 | 1:25.29 | ||||||
18 | Julia Bellvik | 201996 | Simklubben S 02 | 1:28.44 | ||||||
24 | Olivia Bergström | 201996 | Simklubben S 02 | 1:44.71 | ||||||
25 | Melissa Yucel | 201995 | Simklubben S 02 | 1:47.63 | ||||||
Gren 24, 100m frisim herrar, Final | ||||||||||
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | Adam Paulsson | 201995 | Simklubben Elfsborg | 1:08.92 | ||||||
2 | Arwid Anesten | 201995 | Simklubben Elfsborg | 1:14.56 | ||||||
3 | Daniel Englund | 201995 | Simklubben Elfsborg | 1:17.62 | ||||||
5 | Alexander Dimcevski | 201995 | Simklubben S 02 | 1:19.41 | ||||||
7 | Johannes Sköld | 201996 | Simklubben S 02 | 1:20.82 | ||||||
14 | Isak Samuelsson | 201995 | Simklubben S 02 | 1:39.83 | ||||||
18 | Henrik Algelid | 201996 | Simklubben S 02 | 1:57.00 | ||||||
19 | Jonathan Warvne | 201996 | Simklubben S 02 | 1:57.90 | ||||||
Gren 25, 100m medley damer, Final | ||||||||||
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | Gabrielle Idegård | 201997 | Göteborg Sim | 1:41.03 | ||||||
2 | Olivia Karlsson | 201997 | Simklubben Elfsborg | 1:43.28 | ||||||
3 | Josefina Ericson | 201997 | Trollhättans Simsällskap | 1:44.06 | ||||||
6 | Erica Dahlgren | 201997 | Simklubben S 02 | 1:50.18 | ||||||
Julia Johansson | 201997 | Simklubben S 02 | DSQ | |||||||
Ella Fagerström | 201998 | Simklubben S 02 | DSQ | |||||||
Gren 26, 100m medley herrar, Final | ||||||||||
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | Eric Gustafsson | 201997 | Göteborg Sim | 1:39.65 | ||||||
2 | Ronni Mleczkovicz | 201997 | Göteborg Sim | 1:40.52 | ||||||
3 | Pontus Staudinger | 201998 | Karlsborgs Simklubb | 1:51.26 | ||||||
Christian Söderlund | 201998 | Simklubben S 02 | DSQ | |||||||
Gren 27, 25m ryggsim damer, Final | ||||||||||
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | Emy Alwin | 202000 | Alingsås SLS | 28.90 | ||||||
2 | Sofie Wirfalk | 202000 | Simklubben Elfsborg | 29.22 | ||||||
3 | My Aversund | 201999 | Alingsås SLS | 29.35 | ||||||
5 | Olivia Berg | 201999 | Simklubben S 02 | 30.64 | ||||||
9 | Olivia Johansson | 201999 | Simklubben S 02 | 33.13 | ||||||
Gren 28, 25m ryggsim herrar, Final | ||||||||||
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | Kalle Wahlberg | 202000 | Simklubben Elfsborg | 27.53 | ||||||
2 | Manne Holgersson | 201999 | Alingsås SLS | 28.10 | ||||||
3 | William W Holappa | 201999 | Simklubben Elfsborg | 30.03 | ||||||
4 | Lucas Bergström | 202000 | Simklubben S 02 | 31.17 | ||||||
5 | Albin Holmgren | 201999 | Simklubben S 02 | 32.43 | ||||||
Gren 29, 200m medley damer, Final | ||||||||||
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | Erika Sköldberg | 201996 | Alingsås SLS | 3:02.22 | ||||||
2 | Angelica Rosengren | 201995 | Simklubben Elfsborg | 3:04.49 | ||||||
3 | Fenja Elbert | 201995 | Alingsås SLS | 3:07.34 | ||||||
8 | Rebecca Honnér | 201995 | Simklubben S 02 | 3:17.79 | ||||||
9 | Izabella Jedel | 201996 | Simklubben S 02 | 3:17.98 | ||||||
10 | Natalie Ylitalo | 201995 | Simklubben S 02 | 3:21.00 | ||||||
14 | Olivia Bergström | 201996 | Simklubben S 02 | 3:54.80 | ||||||
Gren 30, 200m medley herrar, Final | ||||||||||
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | Adam Paulsson | 201995 | Simklubben Elfsborg | 2:53.75 | ||||||
2 | William Andersson | 201995 | Simklubben Elfsborg | 3:12.60 | ||||||
3 | Victor Platenik | 201995 | Simklubben 1970 | 3:16.65 | ||||||
4 | Johannes Sköld | 201996 | Simklubben S 02 | 3:23.24 | ||||||
Gren 31, 25m fjärilsim damer, Final | ||||||||||
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | Josefina Ericson | 201997 | Trollhättans Simsällskap | 20.11 | ||||||
2 | Olivia Karlsson | 201997 | Simklubben Elfsborg | 20.12 | ||||||
3 | Erica Dahlgren | 201997 | Simklubben S 02 | 20.87 | ||||||
7 | Klara Johansson | 201997 | Simklubben S 02 | 23.53 | ||||||
9 | Ella Fagerström | 201998 | Simklubben S 02 | 24.75 | ||||||
12 | Julia Johansson | 201997 | Simklubben S 02 | 25.70 | ||||||
14 | Tania Saiiah | 201998 | Simklubben S 02 | 36.10 | ||||||
Elsa Paul | 201997 | Simklubben S 02 | DSQ | |||||||
Gren 32, 25m fjärilsim herrar, Final | ||||||||||
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | Eric Gustafsson | 201997 | Göteborg Sim | 20.05 | ||||||
2 | Ronni Mleczkovicz | 201997 | Göteborg Sim | 22.57 | ||||||
3 | Kevin Malmström | 201997 | Simklubben Elfsborg | 23.15 | ||||||
Christian Söderlund | 201998 | Simklubben S 02 | DSQ | |||||||
Benjamin Ring | 201998 | Simklubben S 02 | DSQ | |||||||
Gren 33, 4x50m medley damer, Final | ||||||||||
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | Alingsås SLS Lag 1 F | Alingsås SLS | 2:38.77 | |||||||
2 | SK 70 Lag 1 F | Simklubben 1970 | 2:48.86 | |||||||
3 | S02´s Sjörövare 1 | Simklubben S 02 | 2:52.04 | |||||||
Lina Berg | 191996 | 46.11 | ||||||||
Olivia Bergström | 191996 | 47.04 | ||||||||
Rebecca Honnér | 191995 | 41.33 | ||||||||
Natalie Ylitalo | 191995 | 37.56 | ||||||||
7 | S02´s Sjörövare 2 | Simklubben S 02 | 3:21.79 | |||||||
Julia Johansson | 191997 | 54.11 | ||||||||
Julia Bellvik | 191996 | 49.31 | ||||||||
Klara Johansson | 191997 | 56.73 | ||||||||
Erica Dahlgren | 191997 | 41.64 | ||||||||
Gren 34, 4x50m medley herrar, Final | ||||||||||
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | SK Elfsborg Lag 1 Pojk | Simklubben Elfsborg | 2:50.56 | |||||||
2 | SK Elfsborg Lag 2 Pojk | Simklubben Elfsborg | 3:07.31 | |||||||
3 | S02´s Sjörövare | Simklubben S 02 | 3:08.52 | |||||||
Johannes Sköld | 191996 | 45.69 | ||||||||
Henrik Algelid | 191996 | 57.14 | ||||||||
Alexander Dimcevski | 191995 | 44.89 | ||||||||
Isak Samuelsson | 191995 | 40.80 | ||||||||
Gren 35, 4x25m medley damer, Final | ||||||||||
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | S02's Sjörövare | Simklubben S 02 | 1:56.05 | |||||||
Olivia Johansson | 191999 | |||||||||
Tania Saiiah | 191998 | |||||||||
Ella Fagerström | 191998 | |||||||||
Olivia Berg | 191999 | |||||||||
2 | SK Elfsborg Lag 1 Flick | Simklubben Elfsborg | 2:00.08 | |||||||
Gren 36, 4x25m medley herrar, Final | ||||||||||
Plac. | Namn | Född | Förening | Tid | Status | |||||
1 | S02's Sjörövare | Simklubben S 02 | 1:58.46 | |||||||
Lucas Bergström | 192000 | |||||||||
Christian Söderlund | 191998 | |||||||||
Benjamin Ring | 191998 | |||||||||
Albin Holmgren | 191999 |