NUSS-äldre
2005-03-18
| Gren 1, 1500m Frisim herrar, Juniorer
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Niklas Gustafsson |
1989 |
Oskarshamns SS |
|
|
|
|
|
16:39.26 |
|
2 |
Simon Jisander |
1989 |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
17:13.62 |
|
3 |
Daniel Carlsson |
1988 |
Linköpings ASS |
|
|
|
|
|
17:16.26 |
|
| Gren 2, 800m Frisim damer, Juniorer
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Sara Thydén |
1989 |
Kalmar SS |
|
|
|
|
|
9:16.00 |
|
2 |
Elin Broberg |
1988 |
Jönköpings SS |
|
|
|
|
|
9:27.95 |
|
3 |
Amanda Fischer |
1989 |
Upsala Simsällska |
|
|
|
|
|
9:37.25 |
|
| Gren 3, 1500m Frisim herrar, 14-15 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Mattias Carlsson |
1990 |
Simklubben Götene |
|
|
|
|
|
17:03.05 |
|
2 |
Anders Harnebrandt |
1990 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
17:27.93 |
|
3 |
Niclas Granström |
1990 |
Jönköpings SS |
|
|
|
|
|
17:27.95 |
|
10 |
Jimmy Weidmann |
1990 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
18:20.06 |
|
| Gren 4, 800m Frisim damer, 14-15 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Martina Granström |
1991 |
Jönköpings SS |
|
|
|
|
|
9:34.42 |
|
2 |
Amanda Kahlin |
1990 |
Västerås SS |
|
|
|
|
|
9:38.77 |
|
3 |
Jenny Palm |
1990 |
Varberg-Falkenberg Sim |
|
|
|
|
|
9:39.81 |
|
| Gren 5, 4x100m Frisim herrar, Juniorer
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Lass 1 |
2000 |
Linköpings ASS |
|
|
|
|
|
3:31.90 |
|
2 |
SK Elfsborg Lag 1 Pojk |
2004 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
3:38.59 |
|
3 |
Skäret Simsällskap Lag 1 |
2000 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
3:38.97 |
|
| Gren 6, 4x100m Frisim damer, Juniorer
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Skäret Simsällskap Lag 1 |
2000 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
3:56.41 |
|
2 |
Västerås SS lag 1 |
|
Västerås SS |
|
|
|
|
|
4:01.01 |
|
3 |
JSS DAMER |
|
Jönköpings SS |
|
|
|
|
|
4:08.62 |
|
8 |
S02 F Jun |
2000 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
4:14.29 |
|
|
Klara Hellström |
1988 |
|
|
1:04.96 |
|
|
|
|
|
| Gren 7, 50m Fjärilsim damer, Juniorer
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Nathalie Andersson |
1988 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
29.11 |
|
2 |
Sara Thydén |
1989 |
Kalmar SS |
|
|
|
|
|
29.15 |
|
3 |
Angelica Risebrandt |
1987 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
29.49 |
|
16 |
Elin Harnebrandt |
1988 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
31.13 |
|
| Gren 8, 50m Fjärilsim herrar, Juniorer
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
David Larsson |
1989 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
25.50 |
|
2 |
Fredrik Öberg |
1987 |
Upsala Simsällskap |
|
|
|
|
|
26.06 |
|
3 |
Viktor Jönsson |
1986 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
26.62 |
|
25 |
Alexander Bechet |
1986 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
28.76 |
|
| Gren 9, 50m Fjärilsim damer, 14-15 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Isabelle Höglund |
1990 |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
29.41 |
|
2 |
Martina Granström |
1991 |
Jönköpings SS |
|
|
|
|
|
30.17 |
|
3 |
Irene Eriksson |
1990 |
Stockholms KK |
|
|
|
|
|
30.51 |
|
| Gren 10, 50m Fjärilsim herrar, 14-15 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Robin Johansson |
1990 |
Ludvika Simsällskap |
|
|
|
|
|
27.96 |
|
2 |
Björn Sundin |
1990 |
Österby SS |
|
|
|
|
|
27.97 |
|
3 |
Mattias Carlsson |
1990 |
Simklubben Götene |
|
|
|
|
|
28.08 |
|
23 |
Anders Harnebrandt |
1990 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
31.02 |
|
| Gren 11, 400m Frisim damer, Juniorer
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Elin Broberg |
1988 |
Jönköpings SS |
|
|
|
|
|
4:37.22 |
|
2 |
Beatrice Andersson |
1989 |
Jönköpings SS |
|
|
|
|
|
4:40.47 |
|
3 |
Amanda Fischer |
1989 |
Upsala Simsällskap |
|
|
|
|
|
4:40.68 |
|
| Gren 12, 400m Frisim herrar, Juniorer
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Viktor Jönsson |
1986 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
4:11.04 |
|
2 |
Olle Nordqvist |
1989 |
Kalmar SS |
|
|
|
|
|
4:11.89 |
|
3 |
Niklas Gustafsson |
1989 |
Oskarshamns SS |
|
|
|
|
|
4:13.05 |
|
| Gren 13, 200m Medley damer, 14-15 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Isabelle Höglund |
1990 |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
2:26.75 |
|
2 |
Martina Granström |
1991 |
Jönköpings SS |
|
|
|
|
|
2:28.55 |
|
3 |
Elin Nilsson |
1990 |
Linköpings ASS |
|
|
|
|
|
2:28.94 |
|
| Gren 14, 200m Medley herrar, 14-15 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Mattias Carlsson |
1990 |
Simklubben Götene |
|
|
|
|
|
2:16.56 |
|
2 |
Robin Johansson |
1990 |
Ludvika Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:20.35 |
|
3 |
Filip Rawecki |
1990 |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
2:20.79 |
|
8 |
Anders Harnebrandt |
1990 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
2:27.08 |
|
17 |
Nicklas Lindroth |
1990 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
2:30.52 |
|
| Gren 15, 100m Ryggsim damer, Juniorer
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Jennie Ibstedt |
1989 |
Västerås SS |
|
|
|
|
|
1:07.10 |
|
2 |
Elin Harnebrandt |
1988 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
1:07.18 |
|
3 |
Malin Kersmark |
1989 |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
1:07.48 |
|
28 |
Sandra Hamnesjö |
1989 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
1:19.23 |
|
| Gren 16, 100m Ryggsim herrar, Juniorer
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Niklas Gustafsson |
1989 |
Oskarshamns SS |
|
|
|
|
|
59.12 |
|
2 |
Pontus Hansson |
1986 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
59.52 |
|
3 |
Joachim Wiking |
1987 |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
1:00.13 |
|
17 |
Alexander Bechet |
1986 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
1:06.68 |
|
| Gren 17, 200m Bröstsim damer, 14-15 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Elin Nilsson |
1990 |
Linköpings ASS |
|
|
|
|
|
2:38.42 |
|
2 |
Louise Oscarson |
1990 |
Linköpings ASS |
|
|
|
|
|
2:42.35 |
|
3 |
Filippa Petersson |
1990 |
Södertälje SS |
|
|
|
|
|
2:47.51 |
|
| Gren 18, 200m Bröstsim herrar, 14-15 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Mikael Agdahl |
1990 |
Kungälvs SS |
|
|
|
|
|
2:33.91 |
|
2 |
Henrik Toll |
1990 |
Norrköpings KK |
|
|
|
|
|
2:39.96 |
|
3 |
Simon Sköld |
1990 |
Grums SS |
|
|
|
|
|
2:40.59 |
|
| Gren 19, 100m Frisim damer, Juniorer
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Jonna Nybäck |
1988 |
Västerås SS |
|
|
|
|
|
57.20 |
|
2 |
Sara Thydén |
1989 |
Kalmar SS |
|
|
|
|
|
58.00 |
|
3 |
Angelica Risebrandt |
1987 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
58.17 |
|
23 |
Emelie Eriksson |
1988 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
1:03.42 |
|
28 |
Elin Harnebrandt |
1988 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
1:05.30 |
|
| Gren 20, 100m Frisim herrar, Juniorer
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Kristofer Johansson |
1987 |
Linköpings ASS |
|
|
|
|
|
51.63 |
|
2 |
David Larsson |
1989 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
52.55 |
|
3 |
Fredrik Öberg |
1987 |
Upsala Simsällskap |
|
|
|
|
|
53.01 |
|
29 |
Aleksander Cvjetkovic |
1986 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
59.78 |
|
| Gren 21, 200m Fjärilsim damer, 14-15 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Martina Granström |
1991 |
Jönköpings SS |
|
|
|
|
|
2:22.77 |
|
2 |
Sanna Öhgren |
1991 |
Motala SS |
|
|
|
|
|
2:28.05 |
|
3 |
Madeleine Stein |
1990 |
Linköpings ASS |
|
|
|
|
|
2:30.48 |
|
| Gren 22, 100m Medley herrar, 14-15 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Mattias Carlsson |
1990 |
Simklubben Götene |
|
|
|
|
|
1:04.13 |
|
2 |
Robin Johansson |
1990 |
Ludvika Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:04.14 |
|
3 |
Henrik Toll |
1990 |
Norrköpings KK |
|
|
|
|
|
1:04.90 |
|
14 |
Anders Harnebrandt |
1990 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
1:08.99 |
|
24 |
Jimmy Weidmann |
1990 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
1:12.31 |
|
| Gren 23, 4x50m Medley damer, Juniorer
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Västerås SS lag 1 |
|
Västerås SS |
|
|
|
|
|
1:58.68 |
|
2 |
Skäret Simsällskap Lag 1 |
2000 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:02.44 |
|
3 |
Alingsås Sim och Liv |
|
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
2:05.53 |
|
16 |
S02 F Jun |
2000 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
2:12.69 |
|
|
Elin Harnebrandt |
1988 |
|
|
32.78 |
|
|
|
|
|
| Gren 24, 4x200m Frisim herrar, Juniorer
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Lass 1 |
2000 |
Linköpings ASS |
|
|
|
|
|
8:04.03 |
|
2 |
SK Elfsborg Lag 1 Pojk |
2004 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
8:07.25 |
|
3 |
Västerås SS lag 1 |
|
Västerås SS |
|
|
|
|
|
8:12.86 |
|
| Gren 25, 4x50m Medley damer, 14-15 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Nkk Lag 1 |
2000 |
Norrköpings KK |
|
|
|
|
|
2:07.55 |
|
2 |
Lass 1 |
2000 |
Linköpings ASS |
|
|
|
|
|
2:08.06 |
|
3 |
Västerås SS lag 1 |
|
Västerås SS |
|
|
|
|
|
2:12.40 |
|
| Gren 26, 50m Ryggsim herrar, Juniorer
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Nikola Stojmenovic |
1988 |
Norrköpings KK |
|
|
|
|
|
27.71 |
|
2 |
Niklas Gustafsson |
1989 |
Oskarshamns SS |
|
|
|
|
|
27.89 |
|
3 |
Joachim Wiking |
1987 |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
28.34 |
|
35 |
Alexander Bechet |
1986 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
32.56 |
|
| Gren 27, 50m Ryggsim damer, Juniorer
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Elin Harnebrandt |
1988 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
30.98 |
|
2 |
Sara Thydén |
1989 |
Kalmar SS |
|
|
|
|
|
31.14 |
|
3 |
Jenny Landberg |
1989 |
Växjö SS |
|
|
|
|
|
31.65 |
|
35 |
Sandra Hamnesjö |
1989 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
36.40 |
|
| Gren 28, 50m Ryggsim herrar, 14-15 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Mattias Carlsson |
1990 |
Simklubben Götene |
|
|
|
|
|
29.15 |
|
2 |
Mike Nilsson |
1990 |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
29.88 |
|
3 |
Filip Rawecki |
1990 |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
30.01 |
|
4 |
Nicklas Lindroth |
1990 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
30.42 |
|
10 |
Anders Harnebrandt |
1990 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
31.19 |
|
12 |
Jimmy Weidmann |
1990 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
31.84 |
|
22 |
William Artonius |
1991 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
33.02 |
|
| Gren 29, 50m Ryggsim damer, 14-15 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Isabelle Höglund |
1990 |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
30.63 |
|
2 |
Sara Crifält |
1991 |
Norrköpings KK |
|
|
|
|
|
31.45 |
|
3 |
Stina Möller |
1990 |
Kalmar SS |
|
|
|
|
|
32.14 |
|
| Gren 30, 400m Medley herrar, Juniorer
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Niklas Gustafsson |
1989 |
Oskarshamns SS |
|
|
|
|
|
4:40.01 |
|
2 |
Lukas Gamerov |
1989 |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
4:48.44 |
|
3 |
Eufrat Temiz |
1987 |
Södertälje SS |
|
|
|
|
|
4:54.77 |
|
| Gren 31, 400m Medley damer, Juniorer
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Angelica Risebrandt |
1987 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
5:00.13 |
|
2 |
Joline Höglund |
1988 |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
5:04.69 |
|
3 |
Matilda Larsson |
1988 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
5:12.71 |
|
| Gren 32, 200m Frisim herrar, 14-15 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Björn Sundin |
1990 |
Österby SS |
|
|
|
|
|
2:03.98 |
|
2 |
Robin Johansson |
1990 |
Ludvika Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:04.05 |
|
3 |
John Gunnarsson |
1990 |
Norrköpings KK |
|
|
|
|
|
2:04.83 |
|
16 |
Jimmy Weidmann |
1990 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
2:13.76 |
|
| Gren 33, 200m Frisim damer, 14-15 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Sanna Öhgren |
1991 |
Motala SS |
|
|
|
|
|
2:12.00 |
|
2 |
Martina Granström |
1991 |
Jönköpings SS |
|
|
|
|
|
2:12.68 |
|
3 |
Madeleine Stein |
1990 |
Linköpings ASS |
|
|
|
|
|
2:14.61 |
|
| Gren 34, 100m Fjärilsim herrar, Juniorer
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Fredrik Öberg |
1987 |
Upsala Simsällskap |
|
|
|
|
|
58.76 |
|
2 |
Pelle Schöld |
1987 |
Motala SS |
|
|
|
|
|
58.96 |
|
3 |
David Larsson |
1989 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
58.98 |
|
29 |
Alexander Bechet |
1986 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
1:07.31 |
|
| Gren 35, 100m Fjärilsim damer, Juniorer
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Sara Thydén |
1989 |
Kalmar SS |
|
|
|
|
|
1:03.53 |
|
2 |
Anna-Maria Owén |
1989 |
Karlskoga SF |
|
|
|
|
|
1:04.64 |
|
3 |
Nathalie Andersson |
1988 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:05.91 |
|
8 |
Elin Harnebrandt |
1988 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
1:08.34 |
|
| Gren 36, 200m Ryggsim herrar, 14-15 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Mattias Carlsson |
1990 |
Simklubben Götene |
|
|
|
|
|
2:10.87 |
|
2 |
Filip Rawecki |
1990 |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
2:18.67 |
|
3 |
Anders Harnebrandt |
1990 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
2:19.14 |
|
4 |
Nicklas Lindroth |
1990 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
2:19.91 |
|
7 |
Jimmy Weidmann |
1990 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
2:25.72 |
|
| Gren 37, 200m Ryggsim damer, 14-15 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Isabelle Höglund |
1990 |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
2:23.40 |
|
2 |
Frida Larsson |
1990 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
2:24.30 |
|
3 |
Irene Eriksson |
1990 |
Stockholms KK |
|
|
|
|
|
2:25.59 |
|
| Gren 38, 100m Bröstsim herrar, Juniorer
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Mattias Kahlin |
1987 |
Västerås SS |
|
|
|
|
|
1:04.98 |
|
2 |
Kristofer Johansson |
1987 |
Linköpings ASS |
|
|
|
|
|
1:07.37 |
|
3 |
David Palmqvist |
1988 |
Åmåls SS |
|
|
|
|
|
1:09.92 |
|
22 |
Aleksander Cvjetkovic |
1986 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
1:15.02 |
|
| Gren 39, 100m Bröstsim damer, Juniorer
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Joline Höglund |
1988 |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
1:11.35 |
|
2 |
Therese Bergström |
1987 |
Motala SS |
|
|
|
|
|
1:12.42 |
|
3 |
Elin Andersson |
1988 |
Västerås SS |
|
|
|
|
|
1:12.84 |
|
12 |
Emelie Eriksson |
1988 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
1:19.41 |
|
27 |
Klara Hellström |
1988 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
1:23.05 |
|
30 |
Klara Andersson |
1988 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
1:24.68 |
|
| Gren 40, 200m Fjärilsim herrar, 14-15 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Mattias Carlsson |
1990 |
Simklubben Götene |
|
|
|
|
|
2:13.51 |
|
2 |
Gustav Bildh |
1990 |
Värnamo SS |
|
|
|
|
|
2:20.61 |
|
3 |
Henrik Toll |
1990 |
Norrköpings KK |
|
|
|
|
|
2:27.20 |
|
14 |
Anders Harnebrandt |
1990 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
2:38.63 |
|
| Gren 41, 100m Medley damer, 14-15 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Isabelle Höglund |
1990 |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
1:07.92 |
|
2 |
Sara Crifält |
1991 |
Norrköpings KK |
|
|
|
|
|
1:09.68 |
|
3 |
Martina Granström |
1991 |
Jönköpings SS |
|
|
|
|
|
1:10.10 |
|
| Gren 42, 4x50m Medley herrar, Juniorer
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
SK Elfsborg Lag 1 Pojk |
2004 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
1:48.73 |
|
2 |
Skäret Simsällskap Lag 1 |
2000 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:49.47 |
|
3 |
Lass 1 |
2000 |
Linköpings ASS |
|
|
|
|
|
1:50.28 |
|
| Gren 43, 4x200m Frisim damer, Juniorer
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Skäret Simsällskap Lag 1 |
2000 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
8:41.52 |
|
2 |
Västerås SS lag 1 |
|
Västerås SS |
|
|
|
|
|
8:59.87 |
|
3 |
JSS DAMER |
|
Jönköpings SS |
|
|
|
|
|
9:01.14 |
|
| Gren 44, 4x50m Medley herrar, 14-15 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Västerås SS lag 1 |
|
Västerås SS |
|
|
|
|
|
2:01.10 |
|
2 |
Nkk Lag 1 |
2000 |
Norrköpings KK |
|
|
|
|
|
2:01.64 |
|
3 |
SK Götene Lag 1 P |
1990 |
Simklubben Götene |
|
|
|
|
|
2:02.14 |
|
5 |
S02 P15 |
2000 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
2:05.20 |
|
| Gren 45, 50m Bröstsim damer, 14-15 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Sandra Olofsson |
1990 |
Lysekil SS |
|
|
|
|
|
34.92 |
|
2 |
Malin Forss |
1991 |
StockholmsPolisen |
|
|
|
|
|
35.75 |
|
3 |
Emma Gunnarsson |
1990 |
Köpings SS |
|
|
|
|
|
36.02 |
|
| Gren 46, 50m Bröstsim herrar, 14-15 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Mikael Agdahl |
1990 |
Kungälvs SS |
|
|
|
|
|
31.71 |
|
2 |
Henrik Toll |
1990 |
Norrköpings KK |
|
|
|
|
|
32.99 |
|
3 |
Johan Vinnars |
1991 |
Upsala Simsällskap |
|
|
|
|
|
33.34 |
|
19 |
William Artonius |
1991 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
36.37 |
|
24 |
Nicklas Lindroth |
1990 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
36.67 |
|
| Gren 47, 50m Bröstsim damer, Juniorer
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Joline Höglund |
1988 |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
33.35 |
|
2 |
Therese Bergström |
1987 |
Motala SS |
|
|
|
|
|
33.44 |
|
3 |
Elin Andersson |
1988 |
Västerås SS |
|
|
|
|
|
33.74 |
|
13 |
Emelie Eriksson |
1988 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
36.81 |
|
15 |
Elin Harnebrandt |
1988 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
36.95 |
|
23 |
Klara Andersson |
1988 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
37.65 |
|
29 |
Klara Hellström |
1988 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
38.66 |
|
| Gren 48, 50m Bröstsim herrar, Juniorer
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Mattias Kahlin |
1987 |
Västerås SS |
|
|
|
|
|
30.06 |
|
2 |
Kristofer Johansson |
1987 |
Linköpings ASS |
|
|
|
|
|
30.21 |
|
3 |
Michael Svensson |
1987 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
31.30 |
|
30 |
Aleksander Cvjetkovic |
1986 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
34.44 |
|
| Gren 49, 400m Frisim damer, 14-15 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Sanna Öhgren |
1991 |
Motala SS |
|
|
|
|
|
4:38.28 |
|
2 |
Martina Granström |
1991 |
Jönköpings SS |
|
|
|
|
|
4:40.61 |
|
3 |
Stina Möller |
1990 |
Kalmar SS |
|
|
|
|
|
4:41.44 |
|
| Gren 50, 400m Frisim herrar, 14-15 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Mattias Carlsson |
1990 |
Simklubben Götene |
|
|
|
|
|
4:18.85 |
|
2 |
Niclas Granström |
1990 |
Jönköpings SS |
|
|
|
|
|
4:19.74 |
|
3 |
Filip Rawecki |
1990 |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
4:23.70 |
|
9 |
Anders Harnebrandt |
1990 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
4:32.28 |
|
14 |
Jimmy Weidmann |
1990 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
4:40.17 |
|
| Gren 51, 200m Medley damer, Juniorer
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Sara Thydén |
1989 |
Kalmar SS |
|
|
|
|
|
2:18.00 |
|
2 |
Therese Bergström |
1987 |
Motala SS |
|
|
|
|
|
2:21.02 |
|
3 |
Angelica Risebrandt |
1987 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:25.49 |
|
14 |
Elin Harnebrandt |
1988 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
2:35.53 |
|
| Gren 52, 200m Medley herrar, Juniorer
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Niklas Gustafsson |
1989 |
Oskarshamns SS |
|
|
|
|
|
2:11.23 |
|
2 |
Eufrat Temiz |
1987 |
Södertälje SS |
|
|
|
|
|
2:14.08 |
|
3 |
Kristofer Johansson |
1987 |
Linköpings ASS |
|
|
|
|
|
2:14.85 |
|
| Gren 53, 100m Ryggsim damer, 14-15 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Isabelle Höglund |
1990 |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
1:06.65 |
|
2 |
Stina Möller |
1990 |
Kalmar SS |
|
|
|
|
|
1:07.80 |
|
3 |
Frida Larsson |
1990 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
1:08.42 |
|
| Gren 54, 100m Ryggsim herrar, 14-15 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Mattias Carlsson |
1990 |
Simklubben Götene |
|
|
|
|
|
1:01.67 |
|
2 |
Filip Rawecki |
1990 |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
1:04.67 |
|
3 |
Gregor Öster |
1990 |
Södertälje SS |
|
|
|
|
|
1:05.19 |
|
4 |
Nicklas Lindroth |
1990 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
1:05.67 |
|
6 |
Anders Harnebrandt |
1990 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
1:06.21 |
|
8 |
Jimmy Weidmann |
1990 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
1:07.11 |
|
29 |
William Artonius |
1991 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
1:13.45 |
|
| Gren 55, 200m Bröstsim damer, Juniorer
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Joline Höglund |
1988 |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
2:34.47 |
|
2 |
Emelie Bolin |
1988 |
SK Nautilus |
|
|
|
|
|
2:38.65 |
|
3 |
Angelica Risebrandt |
1987 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:43.06 |
|
9 |
Emelie Eriksson |
1988 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
2:48.41 |
|
23 |
Klara Hellström |
1988 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
3:02.53 |
|
| Gren 56, 200m Bröstsim herrar, Juniorer
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Mattias Kahlin |
1987 |
Västerås SS |
|
|
|
|
|
2:20.68 |
|
2 |
Lukas Gamerov |
1989 |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
2:26.19 |
|
3 |
Gustav Öhrling |
1988 |
Linköpings ASS |
|
|
|
|
|
2:31.11 |
|
| Gren 57, 100m Frisim damer, 14-15 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Isabelle Höglund |
1990 |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
59.98 |
|
2 |
Malin Ekstrand |
1991 |
SK Laxen |
|
|
|
|
|
1:01.50 |
|
3 |
Frida Larsson |
1990 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
1:01.66 |
|
| Gren 58, 100m Frisim herrar, 14-15 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Kevin Zetterman |
1990 |
Simklubben Götene |
|
|
|
|
|
55.47 |
|
2 |
Robin Johansson |
1990 |
Ludvika Simsällskap |
|
|
|
|
|
55.54 |
|
3 |
Mattias Carlsson |
1990 |
Simklubben Götene |
|
|
|
|
|
56.30 |
|
24 |
Nicklas Lindroth |
1990 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
1:00.85 |
|
30 |
Anders Harnebrandt |
1990 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
1:02.22 |
|
32 |
William Artonius |
1991 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
1:05.40 |
|
| Gren 59, 200m Fjärilsim damer, Juniorer
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Anna-Maria Owén |
1989 |
Karlskoga SF |
|
|
|
|
|
2:22.80 |
|
2 |
Elin Broberg |
1988 |
Jönköpings SS |
|
|
|
|
|
2:25.87 |
|
3 |
Pernilla Axelsson |
1987 |
Oskarshamns SS |
|
|
|
|
|
2:29.52 |
|
20 |
Klara Hellström |
1988 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
2:58.65 |
|
| Gren 60, 100m Medley herrar, Juniorer
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Fredrik Öberg |
1987 |
Upsala Simsällskap |
|
|
|
|
|
59.60 |
|
2 |
David Larsson |
1989 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:00.65 |
|
3 |
Kristofer Johansson |
1987 |
Linköpings ASS |
|
|
|
|
|
1:00.83 |
|
| Gren 61, 4x50m Frisim damer, Juniorer
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Västerås SS lag 1 |
|
Västerås SS |
|
|
|
|
|
1:48.71 |
|
2 |
Skäret Simsällskap Lag 1 |
2000 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:49.17 |
|
3 |
Lag 1 Skk Damer |
2000 |
Stockholms KK |
|
|
|
|
|
1:52.46 |
|
10 |
S02 F Jun |
2000 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
1:56.17 |
|
|
Natalja Ruiz |
1989 |
|
|
30.93 |
|
|
|
|
|
| Gren 62, 4x100m Medley herrar, Juniorer
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
SK Elfsborg Lag 1 Pojk |
2004 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
3:59.22 |
|
2 |
Skäret Simsällskap Lag 1 |
2000 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
4:03.06 |
|
3 |
Västerås SS lag 1 |
|
Västerås SS |
|
|
|
|
|
4:05.40 |
|
| Gren 63, 4x50m Frisim damer, 14-15 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Nkk Lag 1 |
2000 |
Norrköpings KK |
|
|
|
|
|
1:53.72 |
|
2 |
Västerås SS lag 1 |
|
Västerås SS |
|
|
|
|
|
1:55.16 |
|
3 |
Lass 1 |
2000 |
Linköpings ASS |
|
|
|
|
|
1:55.18 |
|
| Gren 64, 50m Frisim herrar, 14-15 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Mike Nilsson |
1990 |
SK Hajen |
|
|
|
|
|
25.56 |
|
2 |
Mikael Agdahl |
1990 |
Kungälvs SS |
|
|
|
|
|
25.86 |
|
3 |
Robin Johansson |
1990 |
Ludvika Simsällskap |
|
|
|
|
|
25.90 |
|
12 |
Nicklas Lindroth |
1990 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
27.06 |
|
31 |
Jimmy Weidmann |
1990 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
28.24 |
|
40 |
William Artonius |
1991 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
29.17 |
|
| Gren 65, 50m Frisim damer, 14-15 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Isabelle Höglund |
1990 |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
27.41 |
|
2 |
Sara Crifält |
1991 |
Norrköpings KK |
|
|
|
|
|
27.94 |
|
3 |
Camilla Andersson |
1990 |
Kungälvs SS |
|
|
|
|
|
28.50 |
|
| Gren 66, 50m Frisim herrar, Juniorer
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Kristofer Johansson |
1987 |
Linköpings ASS |
|
|
|
|
|
23.70 |
|
2 |
David Larsson |
1989 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
23.83 |
|
3 |
Oskar Melin |
1987 |
Upsala Simsällskap |
|
|
|
|
|
24.19 |
|
30 |
Aleksander Cvjetkovic |
1986 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
26.29 |
|
| Gren 67, 50m Frisim damer, Juniorer
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Angelica Risebrandt |
1987 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
27.05 |
|
2 |
Jonna Nybäck |
1988 |
Västerås SS |
|
|
|
|
|
27.12 |
|
3 |
Nathalie Andersson |
1988 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
27.13 |
|
9 |
Elin Harnebrandt |
1988 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
27.83 |
|
24 |
Emelie Eriksson |
1988 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
29.14 |
|
| Gren 68, 400m Medley herrar, 14-15 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Mattias Carlsson |
1990 |
Simklubben Götene |
|
|
|
|
|
4:45.47 |
|
2 |
Filip Rawecki |
1990 |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
5:03.76 |
|
3 |
Joel Vikner |
1991 |
Västerås SS |
|
|
|
|
|
5:06.97 |
|
| Gren 69, 400m Medley damer, 14-15 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Martina Granström |
1991 |
Jönköpings SS |
|
|
|
|
|
5:06.22 |
|
2 |
Elin Nilsson |
1990 |
Linköpings ASS |
|
|
|
|
|
5:17.36 |
|
3 |
Sanna Öhgren |
1991 |
Motala SS |
|
|
|
|
|
5:19.22 |
|
| Gren 70, 200m Frisim herrar, Juniorer
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Viktor Jönsson |
1986 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
1:56.74 |
|
2 |
David Larsson |
1989 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:58.27 |
|
3 |
Olle Nordqvist |
1989 |
Kalmar SS |
|
|
|
|
|
1:59.94 |
|
| Gren 71, 200m Frisim damer, Juniorer
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Therese Bergström |
1987 |
Motala SS |
|
|
|
|
|
2:06.08 |
|
2 |
Jonna Nybäck |
1988 |
Västerås SS |
|
|
|
|
|
2:07.24 |
|
3 |
Angelica Risebrandt |
1987 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:08.57 |
|
10 |
Emelie Eriksson |
1988 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
2:15.42 |
|
| Gren 72, 100m Fjärilsim herrar, 14-15 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Mattias Carlsson |
1990 |
Simklubben Götene |
|
|
|
|
|
1:01.75 |
|
2 |
Björn Sundin |
1990 |
Österby SS |
|
|
|
|
|
1:02.31 |
|
3 |
Gustav Bildh |
1990 |
Värnamo SS |
|
|
|
|
|
1:04.17 |
|
| Gren 73, 100m Fjärilsim damer, 14-15 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Martina Granström |
1991 |
Jönköpings SS |
|
|
|
|
|
1:05.29 |
|
2 |
Isabelle Höglund |
1990 |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
1:06.79 |
|
3 |
Irene Eriksson |
1990 |
Stockholms KK |
|
|
|
|
|
1:08.21 |
|
| Gren 74, 200m Ryggsim herrar, Juniorer
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Niklas Gustafsson |
1989 |
Oskarshamns SS |
|
|
|
|
|
2:04.00 |
|
2 |
Joachim Wiking |
1987 |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
2:10.96 |
|
3 |
Mikael Ståhle |
1987 |
Västerås SS |
|
|
|
|
|
2:15.28 |
|
18 |
Alexander Bechet |
1986 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
2:29.19 |
|
| Gren 75, 200m Ryggsim damer, Juniorer
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Elin Harnebrandt |
1988 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
2:22.42 |
|
2 |
Matilda Larsson |
1988 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:25.31 |
|
3 |
Jenny Landberg |
1989 |
Växjö SS |
|
|
|
|
|
2:26.09 |
|
| Gren 76, 100m Bröstsim herrar, 14-15 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Mikael Agdahl |
1990 |
Kungälvs SS |
|
|
|
|
|
1:10.43 |
|
2 |
Sebastian Ericsson |
1990 |
Värnamo SS |
|
|
|
|
|
1:11.89 |
|
3 |
Philip Carlsson |
1990 |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
1:12.91 |
|
24 |
William Artonius |
1991 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
1:19.33 |
|
25 |
Nicklas Lindroth |
1990 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
1:19.78 |
|
| Gren 77, 100m Bröstsim damer, 14-15 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Louise Oscarson |
1990 |
Linköpings ASS |
|
|
|
|
|
1:14.80 |
|
2 |
Elin Nilsson |
1990 |
Linköpings ASS |
|
|
|
|
|
1:15.18 |
|
3 |
Sandra Olofsson |
1990 |
Lysekil SS |
|
|
|
|
|
1:17.43 |
|
| Gren 78, 200m Fjärilsim herrar, Juniorer
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Niklas Gustafsson |
1989 |
Oskarshamns SS |
|
|
|
|
|
2:11.59 |
|
2 |
Lukas Gamerov |
1989 |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
2:15.68 |
|
3 |
Eufrat Temiz |
1987 |
Södertälje SS |
|
|
|
|
|
2:17.43 |
|
| Gren 79, 100m Medley damer, Juniorer
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Sara Thydén |
1989 |
Kalmar SS |
|
|
|
|
|
1:04.77 |
|
2 |
Therese Bergström |
1987 |
Motala SS |
|
|
|
|
|
1:05.25 |
|
3 |
Joline Höglund |
1988 |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
1:06.17 |
|
| Gren 80, 4x50m Frisim herrar, Juniorer
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Skäret Simsällskap Lag 1 |
2000 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:37.86 |
|
2 |
SK Elfsborg Lag 1 Pojk |
2004 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
1:38.47 |
|
3 |
Kungälvs SS Herr |
2000 |
Kungälvs SS |
|
|
|
|
|
1:40.89 |
|
| Gren 81, 4x100m Medley damer, Juniorer
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Västerås SS lag 1 |
|
Västerås SS |
|
|
|
|
|
4:26.01 |
|
2 |
Skäret Simsällskap Lag 1 |
2000 |
Skäret Simsällskap |
|
|
|
|
|
4:27.23 |
|
3 |
JSS DAMER |
|
Jönköpings SS |
|
|
|
|
|
4:36.84 |
|
12 |
S02 F Jun |
2000 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
4:47.16 |
|
|
Elin Harnebrandt |
1988 |
|
|
1:08.31 |
|
|
|
|
|
| Gren 82, 4x50m Frisim herrar, 14-15 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Nkk Lag 1 |
2000 |
Norrköpings KK |
|
|
|
|
|
1:44.54 |
|
2 |
SK Götene Lag 1 P |
1990 |
Simklubben Götene |
|
|
|
|
|
1:45.90 |
|
3 |
Västerås SS lag 1 |
|
Västerås SS |
|
|
|
|
|
1:47.77 |
|
5 |
S02 P15 |
2000 |
Simklubben S02 |
|
|
|
|
|
1:52.35 |
|
|
Jimmy Weidmann |
1990 |
|
|
28.15 |
|
|
|
|
|