| Gren 8, 4*50m medley girls f
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Madla Svömmeklubb 1 (flic |
|
Madla Svommeklubb (norge) |
|
|
|
|
|
2:16.12 |
|
2 |
Spårvägen 1 |
|
Spårvägens Simförening |
|
|
|
|
|
2:17.56 |
|
3 |
Polisen IF Lag 1 |
2011 |
Polisen IF |
|
|
|
|
|
2:17.82 |
|
14 |
S02 Ssg 1 |
1988 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
2:26.47 |
|
|
Sandra Hamnesjö |
1989 |
|
|
36.79 |
|
|
|
|
|
|
Klara Hellström |
1988 |
|
|
43.84 |
|
|
|
|
|
|
Linda Sjöstrand |
1988 |
|
|
34.93 |
|
|
|
|
|
|
Jeanette Gudmundsen |
1988 |
|
|
30.91 |
|
|
|
|
|
30 |
S02 Ssg 2 |
1988 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
2:36.07 |
|
|
Klara Andersson |
1988 |
|
|
41.22 |
|
|
|
|
|
|
Anne Hagberg |
1990 |
|
|
42.26 |
|
|
|
|
|
|
Amanda Törnqvist |
1990 |
|
|
39.77 |
|
|
|
|
|
|
Natalia Ruiz |
1989 |
|
|
32.82 |
|
|
|
|
|
31 |
S02 Ssg 3 |
1988 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
2:39.76 |
|
|
Anna Bertram |
1989 |
|
|
40.59 |
|
|
|
|
|
|
Louise Broo |
1990 |
|
|
44.04 |
|
|
|
|
|
|
Matilda Jansson |
1990 |
|
|
41.45 |
|
|
|
|
|
|
Sanna Ström |
1989 |
|
|
33.68 |
|
|
|
|
|
| Gren 9, 4*100m medley boys f
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Falu Simsällskap Lag 1 |
1985 |
Falu Simsällskap |
|
|
|
|
|
4:31.59 |
|
2 |
Polisen IF Lag 1 |
2011 |
Polisen IF |
|
|
|
|
|
4:38.67 |
|
3 |
Polisen IF Lag 2 |
2011 |
Polisen IF |
|
|
|
|
|
4:47.64 |
|
10 |
S02 Ssg 1 |
1988 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
5:40.36 |
|
|
William Tellstedt |
1990 |
|
|
1:27.32 |
|
|
|
|
|
|
Erik Radix |
1989 |
|
|
1:36.60 |
|
|
|
|
|
|
Linus Eiderström-Swahn |
1988 |
|
|
1:20.20 |
|
|
|
|
|
|
Elis Kullberg |
1988 |
|
|
1:16.24 |
|
|
|
|
|
| Gren 10, 50m breaststroke girl abc, 19 år och äldre
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Amanda Fransson |
1980 |
Nacka Handikappsidrottsförenin |
|
|
|
|
|
1:25.29 |
|
| Gren 10, 50m breaststroke girl abc, 17-18 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Johanna Kjellser |
1986 |
Spårvägens Simförening |
|
|
|
|
|
36.43 |
|
2 |
Matilda Selahn |
1986 |
Hudiksvalls Simsällskap |
|
|
|
|
|
38.72 |
|
3 |
Anneli Gregor |
1985 |
Södertörns Simsällskap |
|
|
|
|
|
39.73 |
|
| Gren 10, 50m breaststroke girl abc, 15-16 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Anna Haraldsson |
1988 |
Järfälla Simsällskap |
|
|
|
|
|
37.23 |
|
2 |
Isabella Palmkvist |
1987 |
Polisen IF |
|
|
|
|
|
38.18 |
|
3 |
Camilla Larsson |
1987 |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
38.86 |
|
19 |
Klara Andersson |
1988 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
41.11 |
|
21 |
Jeanette Gudmundsen |
1988 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
41.49 |
|
22 |
Linda Sjöstrand |
1988 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
41.84 |
|
31 |
Klara Hellström |
1988 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
42.96 |
|
| Gren 10, 50m breaststroke girl abc, 13-14 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Jeanette Engzell |
1989 |
Falu Simsällskap |
|
|
|
|
|
37.97 |
|
2 |
Ina-Marleen Holm |
1990 |
Madla Svommeklubb (norge) |
|
|
|
|
|
39.53 |
|
30 |
Anne Hagberg |
1990 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
43.14 |
|
40 |
Louise Broo |
1990 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
43.74 |
|
53 |
Amanda Törnqvist |
1990 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
45.09 |
|
58 |
Sanna Ström |
1989 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
45.43 |
|
61 |
Matilda Jansson |
1990 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
45.88 |
|
83 |
Anna Bertram |
1989 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
47.99 |
|
| Gren 10, 50m breaststroke girl abc, 12 år och yngre
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Therese Sundqvist |
1993 |
Nacka Handikappsidrottsförenin |
|
|
|
|
|
2:47.63 |
|
| Gren 11, 50m breaststroke boys abc, 17-18 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Kristoffer Risinger-Melin |
1986 |
Solna Simsällskap |
|
|
|
|
|
34.05 |
|
2 |
Niklas Ankartross |
1986 |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
34.79 |
|
3 |
Erik Olsson |
1986 |
Polisen IF |
|
|
|
|
|
35.45 |
|
| Gren 11, 50m breaststroke boys abc, 15-16 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Jesper Bragstedt |
1987 |
Falu Simsällskap |
|
|
|
|
|
33.89 |
|
2 |
Fredrik Dahlgren-Öhman |
1987 |
Solna Simsällskap |
|
|
|
|
|
34.36 |
|
3 |
Jonne Palo |
1988 |
Solna Simsällskap |
|
|
|
|
|
34.53 |
|
33 |
Elis Kullberg |
1988 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
44.09 |
|
| Gren 11, 50m breaststroke boys abc, 13-14 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Pontus Björklund |
1989 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
36.65 |
|
2 |
Viktor Forss |
1989 |
Polisen IF |
|
|
|
|
|
36.83 |
|
3 |
Willy Chong |
1989 |
Södertörns Simsällskap |
|
|
|
|
|
37.07 |
|
24 |
Nichlas Johnsson |
1989 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
43.49 |
|
30 |
Erik Radix |
1989 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
43.87 |
|
47 |
William Tellstedt |
1990 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
47.28 |
|
| Gren 12, 100m backstroke girls abc, 19 år och äldre
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Amanda Fransson |
1980 |
Nacka Handikappsidrottsförenin |
|
|
|
|
|
2:54.20 |
|
| Gren 12, 100m backstroke girls abc, 17-18 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Elisabeth Bengtsson |
1986 |
Simsällskapet Stimmet |
|
|
|
|
|
1:14.94 |
|
2 |
Katrin Andersson |
1985 |
Hudiksvalls Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:16.75 |
|
3 |
Linda Grönvall |
1985 |
Spårvägens Simförening |
|
|
|
|
|
1:17.41 |
|
| Gren 12, 100m backstroke girls abc, 15-16 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Jenny Eriksson |
1987 |
Söderhamns Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:13.47 |
|
2 |
Camilla Larsson |
1987 |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
1:16.63 |
|
3 |
Jessica Haaga |
1987 |
Östra Sörmlands Bad & Simklubb |
|
|
|
|
|
1:16.64 |
|
21 |
Linda Sjöstrand |
1988 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
1:26.43 |
|
31 |
Klara Andersson |
1988 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
1:30.82 |
|
| Gren 12, 100m backstroke girls abc, 13-14 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Malin Ekberg |
1989 |
Polisen IF |
|
|
|
|
|
1:16.23 |
|
2 |
Nina Gustavsson |
1989 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
1:17.98 |
|
3 |
Ina-Marleen Holm |
1990 |
Madla Svommeklubb (norge) |
|
|
|
|
|
1:18.02 |
|
6 |
Sandra Hamnesjö |
1989 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
1:20.29 |
|
43 |
Natalia Ruiz |
1989 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
1:29.28 |
|
60 |
Louise Broo |
1990 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
1:31.51 |
|
93 |
Ida Kullberg |
1990 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
1:42.08 |
|
| Gren 13, 100m backstroke boys abc, 17-18 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Johan Lundh |
1985 |
Falu Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:04.46 |
|
2 |
Mattias Redig |
1986 |
Polisen IF |
|
|
|
|
|
1:09.98 |
|
3 |
Erik Lund |
1986 |
Östra Sörmlands Bad & Simklubb |
|
|
|
|
|
1:22.99 |
|
| Gren 13, 100m backstroke boys abc, 15-16 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Rikard Sjöstrand |
1987 |
Falu Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:07.84 |
|
2 |
Redir Ajiul |
1988 |
Solna Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:09.96 |
|
3 |
Daniel Nyback |
1987 |
Ösmo Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:11.80 |
|
| Gren 13, 100m backstroke boys abc, 13-14 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Ville Pikkarainen |
1990 |
Vantaan Vesikot (fin) |
|
|
|
|
|
1:10.22 |
|
2 |
Max Sidenstjärna |
1989 |
Falu Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:15.13 |
|
3 |
Markus Mäkimaa |
1989 |
Kanaans Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:17.40 |
|
24 |
William Tellstedt |
1990 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
1:26.76 |
|
42 |
Nichlas Johnsson |
1989 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
1:33.70 |
|
| Gren 14, 200m medley girls abc, 17-18 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Katrin Andersson |
1985 |
Hudiksvalls Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:40.88 |
|
2 |
Matilda Selahn |
1986 |
Hudiksvalls Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:43.22 |
|
3 |
Linda Grönvall |
1985 |
Spårvägens Simförening |
|
|
|
|
|
2:46.76 |
|
| Gren 14, 200m medley girls abc, 15-16 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Elisabeth Förland |
1988 |
Madla Svommeklubb (norge) |
|
|
|
|
|
2:37.63 |
|
2 |
Camilla Larsson |
1987 |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
2:41.17 |
|
3 |
Nathalie Johansson |
1988 |
Simklubben Laxen |
|
|
|
|
|
2:44.06 |
|
10 |
Jeanette Gudmundsen |
1988 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
2:53.06 |
|
17 |
Linda Sjöstrand |
1988 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
2:58.08 |
|
26 |
Klara Andersson |
1988 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
3:05.13 |
|
29 |
Klara Hellström |
1988 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
3:07.87 |
|
| Gren 14, 200m medley girls abc, 13-14 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Ina-Marleen Holm |
1990 |
Madla Svommeklubb (norge) |
|
|
|
|
|
2:37.70 |
|
2 |
Julia Norman |
1989 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
2:46.14 |
|
3 |
Elin Rydström |
1989 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
2:48.13 |
|
21 |
Sandra Hamnesjö |
1989 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
3:00.90 |
|
47 |
Louise Broo |
1990 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
3:10.57 |
|
59 |
Amanda Törnqvist |
1990 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
3:16.42 |
|
63 |
Matilda Jansson |
1990 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
3:18.30 |
|
76 |
Ida Kullberg |
1990 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
3:44.88 |
|
| Gren 58, 4*50m medley girls g
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Karlshamns Lag 1 91&y |
1991 |
Karlshamns Simklubb |
|
|
|
|
|
2:21.00 |
|
2 |
Spårvägen 4 (25-Bassäng) |
|
Spårvägens Simförening |
|
|
|
|
|
2:27.50 |
|
3 |
Polisen Lag Marita 3 |
1991 |
Polisen IF |
|
|
|
|
|
2:31.28 |
|
4 |
S02 Ssg 4 |
1992 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
2:34.11 |
|
|
Sandra Olsson |
1992 |
|
|
40.99 |
|
|
|
|
|
|
Ebba Hellström |
1992 |
|
|
42.91 |
|
|
|
|
|
|
Yasmine Zabihi |
1991 |
|
|
35.89 |
|
|
|
|
|
|
Mie Axen |
1991 |
|
|
34.32 |
|
|
|
|
|
16 |
S02 Ssg 5 |
1992 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
2:51.62 |
|
|
Janie Segerhammar |
1992 |
|
|
40.56 |
|
|
|
|
|
|
Sandra Sundberg |
1991 |
|
|
48.03 |
|
|
|
|
|
|
Madelene Hallgren |
1991 |
|
|
44.97 |
|
|
|
|
|
|
Alicia Lundqvist |
1992 |
|
|
38.06 |
|
|
|
|
|
| Gren 59, 4*100m medley boys g
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Väsby SS Herrar Lag 2 |
|
Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
|
5:28.75 |
|
2 |
Spårvägen 4 (25-Bassäng) |
|
Spårvägens Simförening |
|
|
|
|
|
5:48.96 |
|
3 |
Skk Yngre Lag 1 |
|
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
5:59.05 |
|
| Gren 60, 50m breaststroke girls de, 11-12 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Elinor Gärdebring |
1992 |
Karlshamns Simklubb |
|
|
|
|
|
37.03 |
|
2 |
Sandra Luiga |
1991 |
Järfälla Simsällskap |
|
|
|
|
|
38.34 |
|
3 |
Samira El-Adawy |
1991 |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
38.70 |
|
20 |
Ebba Hellström |
1992 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
43.39 |
|
33 |
Yasmine Zabihi |
1991 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
45.15 |
|
49 |
Madelene Hallgren |
1991 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
46.41 |
|
54 |
Sandra Sundberg |
1991 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
46.88 |
|
67 |
Sandra Olsson |
1992 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
47.73 |
|
77 |
Mie Axen |
1991 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
48.37 |
|
| Gren 60, 50m breaststroke girls de, 10 år och yngre
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Fanny Fransson |
1993 |
Karlshamns Simklubb |
|
|
|
|
|
42.51 |
|
2 |
Elin Thelin |
1993 |
Västerås Simsällskap |
|
|
|
|
|
44.40 |
|
3 |
Cajsa Winnberg |
1993 |
Södertörns Simsällskap |
|
|
|
|
|
45.20 |
|
| Gren 61, 50m breaststroke boys de, 13 år och äldre
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Casper Havfström |
1989 |
Svenska Handikappförbundet |
|
|
|
|
|
1:33.32 |
|
2 |
Jens Nilsson |
1990 |
Svenska Handikappförbundet |
|
|
|
|
|
1:35.67 |
|
| Gren 61, 50m breaststroke boys de, 11-12 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Juho Viitala |
1991 |
Tampereen Uimaseura, (fin) |
|
|
|
|
|
34.89 |
|
2 |
Andreas Johansson |
1991 |
Polisen IF |
|
|
|
|
|
39.61 |
|
3 |
Henrik Bihlar |
1992 |
Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
|
40.17 |
|
17 |
Rasmus Svärd |
1991 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
44.11 |
|
| Gren 61, 50m breaststroke boys de, 10 år och yngre
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Niklas Andreasson |
1993 |
Södertörns Simsällskap |
|
|
|
|
|
47.87 |
|
2 |
Alex Olivercrona |
1993 |
Södertörns Simsällskap |
|
|
|
|
|
49.50 |
|
3 |
Christoffer Sundkvist |
1994 |
Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
|
52.06 |
|
| Gren 62, 100m backstroke girls de, 11-12 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Ninni Arvidsson |
1991 |
Simsällskapet Stimmet |
|
|
|
|
|
1:15.41 |
|
2 |
Samira El-Adawy |
1991 |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
1:15.88 |
|
3 |
Carin Olsson |
1991 |
Karlshamns Simklubb |
|
|
|
|
|
1:16.03 |
|
8 |
Ebba Hellström |
1992 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
1:20.24 |
|
17 |
Janie Segerhammar |
1992 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
1:26.56 |
|
23 |
Sandra Olsson |
1992 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
1:28.22 |
|
47 |
Yasmine Zabihi |
1991 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
1:33.27 |
|
48 |
Mie Axen |
1991 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
1:33.35 |
|
66 |
Madelene Hallgren |
1991 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
1:37.16 |
|
83 |
Sandra Sundberg |
1991 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
1:43.79 |
|
96 |
Alicia Lundqvist |
1992 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
1:51.86 |
|
| Gren 62, 100m backstroke girls de, 10 år och yngre
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Fanny Fransson |
1993 |
Karlshamns Simklubb |
|
|
|
|
|
1:24.77 |
|
2 |
Elin Thelin |
1993 |
Västerås Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:28.61 |
|
3 |
Erika Eriksson |
1993 |
Bromma Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:29.13 |
|
| Gren 63, 100m backstroke boys de, 11-12 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Jacob Thulin |
1991 |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
1:12.20 |
|
2 |
Christoffer Carlsen |
1992 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:17.01 |
|
3 |
David Ernstsson |
1992 |
Polisen IF |
|
|
|
|
|
1:17.08 |
|
6 |
Hampus Eiderström-Swahn |
1991 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
1:20.25 |
|
| Gren 63, 100m backstroke boys de, 10 år och yngre
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Erik Glantz |
1993 |
Norrtälje Simklubb |
|
|
|
|
|
1:28.77 |
|
2 |
Niklas Andreasson |
1993 |
Södertörns Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:29.75 |
|
3 |
Oscar Vagman |
1993 |
Östra Sörmlands Bad & Simklubb |
|
|
|
|
|
1:36.64 |
|
| Gren 64, 200 m medley girls de, 11-12 år
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Samira El-Adawy |
1991 |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
2:37.40 |
|
2 |
Ninni Arvidsson |
1991 |
Simsällskapet Stimmet |
|
|
|
|
|
2:38.76 |
|
3 |
Carin Olsson |
1991 |
Karlshamns Simklubb |
|
|
|
|
|
2:50.18 |
|
14 |
Ebba Hellström |
1992 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
3:04.54 |
|
19 |
Sandra Olsson |
1992 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
3:06.60 |
|
23 |
Yasmine Zabihi |
1991 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
3:10.01 |
|
25 |
Mie Axen |
1991 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
3:12.09 |
|
40 |
Madelene Hallgren |
1991 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
3:19.56 |
|
59 |
Sandra Sundberg |
1991 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
3:32.71 |
|
62 |
Alicia Lundqvist |
1992 |
Simavdelningen 1902 |
|
|
|
|
|
3:46.86 |
|
| Gren 64, 200 m medley girls de, 10 år och yngre
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Elin Thelin |
1993 |
Västerås Simsällskap |
|
|
|
|
|
3:07.39 |
|
2 |
Fanny Fransson |
1993 |
Karlshamns Simklubb |
|
|
|
|
|
3:10.09 |
|
3 |
Ellinor Gerby |
1993 |
Södertörns Simsällskap |
|
|
|
|
|
3:14.99 |
|