| Gren 1, 50m fjärilsim damer, 11 - 12 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Johanna André |
201995 |
Trollhättans Simsällskap |
|
|
|
|
|
36.27 |
|
2 |
Erika Sköldberg |
201996 |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
37.34 |
|
3 |
Angelica Rosengren |
201995 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
37.47 |
|
6 |
Julia Bellvik |
201996 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
39.96 |
|
20 |
Lina Berg |
201996 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
49.17 |
|
| Gren 2, 50m fjärilsim herrar, 11 - 12 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Kevin Redder |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
40.78 |
|
2 |
Robin Dimperzano |
201995 |
Trollhättans Simsällskap |
|
|
|
|
|
47.57 |
|
| Gren 3, 50m ryggsim damer, 9 - 10 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Hanna Erléus |
201997 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
41.12 |
|
2 |
Petra Pagil |
201997 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
42.36 |
|
3 |
Marta Qvirist |
201998 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
46.01 |
|
21 |
Wilma Holmén |
201998 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
56.13 |
|
28 |
Thea Einarsson |
201997 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:00.60 |
|
| Gren 4, 50m ryggsim herrar, 9 - 10 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Marcus Pedersen |
201997 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
44.29 |
|
2 |
Robert Sjödin |
201998 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
45.35 |
|
3 |
Aron Qvirist |
201998 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
46.07 |
|
9 |
Christian Söderlund |
201998 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
54.33 |
|
12 |
Benjamin Ring |
201998 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
59.89 |
|
14 |
Lukas Djurovic |
201998 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:03.64 |
|
| Gren 5, 25m bröstsim damer, 8 år och yngre, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Alice Lindhé |
201999 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
25.11 |
|
2 |
Regina Borg Wärmeng |
201999 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
26.12 |
|
3 |
Emma Pålsson |
201999 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
26.24 |
|
8 |
Katrin Sävman |
202000 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
29.07 |
|
9 |
Beatrice Wallin |
201999 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
29.17 |
|
11 |
Malin Kaldrup |
202000 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
30.76 |
|
14 |
Olivia Berg |
201999 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
31.69 |
|
15 |
Alicia Sävman |
202000 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
31.75 |
|
22 |
Snit Chirmazion |
201999 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
34.67 |
|
| Gren 6, 25m bröstsim herrar, 8 år och yngre, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Jonathan Ekelund |
201999 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
21.68 |
|
2 |
Tor Leander |
201999 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
25.36 |
|
3 |
Tobias Åberg |
202000 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
26.68 |
|
5 |
Lucas Bergström |
202000 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
27.79 |
|
7 |
Albin Holmgren |
201999 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
27.81 |
|
17 |
Ariaz Ionita |
201999 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
32.39 |
|
20 |
Philip Antonsson |
202000 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
48.63 |
|
|
Mohaimin Khalaf |
201999 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
| Gren 7, 100m ryggsim damer, 11 - 12 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Erika Sköldberg |
201996 |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
1:22.00 |
|
2 |
Fenja Elbert |
201995 |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
1:22.77 |
|
3 |
Johanna André |
201995 |
Trollhättans Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:22.86 |
|
5 |
Lina Berg |
201996 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:28.94 |
|
9 |
Julia Bellvik |
201996 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:31.44 |
|
19 |
Linnea Kaldrup |
201996 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:42.38 |
|
| Gren 8, 100m ryggsim herrar, 11 - 12 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Kevin Redder |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:32.89 |
|
2 |
Elias Gausel |
201996 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:33.83 |
|
3 |
Robin Dimperzano |
201995 |
Trollhättans Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:39.09 |
|
| Gren 9, 50m bröstsim damer, 9 - 10 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Elsa Hedström |
201997 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
46.97 |
|
2 |
Elinore Irvefjord |
201997 |
Trollhättans Simsällskap |
|
|
|
|
|
47.09 |
|
3 |
Klara Carlström |
201997 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
48.24 |
|
7 |
Hanna Erléus |
201997 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
50.89 |
|
34 |
Thea Einarsson |
201997 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:02.65 |
|
|
Alexzandra Murray |
201997 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
| Gren 10, 50m bröstsim herrar, 9 - 10 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Marcus Pedersen |
201997 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
46.87 |
|
2 |
Axel Wahlberg |
201997 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
49.34 |
|
3 |
Kevin Malmström |
201997 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
50.51 |
|
5 |
Robert Sjödin |
201998 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
54.16 |
|
13 |
Christian Söderlund |
201998 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:01.49 |
|
15 |
Benjamin Ring |
201998 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:03.64 |
|
16 |
Sebastian Johansson |
201997 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:03.94 |
|
|
Anton Holm |
201997 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
Isaac Strandh |
201997 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
| Gren 11, 25m frisim damer, 8 år och yngre, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
My Aversund |
201999 |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
19.86 |
|
2 |
Matilda Larm |
201999 |
Simklubben Götene |
|
|
|
|
|
21.32 |
|
3 |
Beatrice Wallin |
201999 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
21.59 |
|
6 |
Katrin Sävman |
202000 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
21.96 |
|
8 |
Hanna Gebart |
202000 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
22.18 |
|
10 |
Olivia Berg |
201999 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
23.34 |
|
14 |
Alicia Sävman |
202000 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
24.63 |
|
17 |
Malin Kaldrup |
202000 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
25.65 |
|
18 |
Snit Chirmazion |
201999 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
25.72 |
|
| Gren 12, 25m frisim herrar, 8 år och yngre, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Tor Leander |
201999 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
17.61 |
|
2 |
Jonathan Ekelund |
201999 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
19.74 |
|
3 |
Samuel Rudqvist |
201999 |
Trollhättans Simsällskap |
|
|
|
|
|
20.57 |
|
6 |
Albin Holmgren |
201999 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
24.48 |
|
7 |
Mohaimin Khalaf |
201999 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
24.86 |
|
16 |
Lucas Bergström |
202000 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
29.27 |
|
| Gren 13, 100m bröstsim damer, 11 - 12 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Isabelle Stenvold |
201996 |
Trollhättans Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:29.12 |
|
2 |
Lina Berg |
201996 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:32.47 |
|
3 |
Johanna Lentini |
201996 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:32.91 |
|
10 |
Julia Bellvik |
201996 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:42.14 |
|
20 |
Linnea Kaldrup |
201996 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:54.33 |
|
27 |
Bahar Safarloo |
201996 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:24.77 |
|
|
Nyat Chirmazion |
201996 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
| Gren 14, 100m bröstsim herrar, 11 - 12 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Kevin Redder |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:39.63 |
|
2 |
Elias Gausel |
201996 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:40.32 |
|
3 |
Robin Dimperzano |
201995 |
Trollhättans Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:46.49 |
|
7 |
Christian Murray |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:57.63 |
|
| Gren 15, 4x25m frisim damer, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Mass Lag 1 |
|
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:15.96 |
|
2 |
SK Elfsborg Lag 1 Flick |
|
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
1:18.45 |
|
3 |
Alingsås Lag 1 |
|
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
1:27.35 |
|
5 |
S02 Lag 1 |
|
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:33.98 |
|
|
Malin Kaldrup |
192000 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alicia Sävman |
192000 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Katrin Sävman |
192000 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Beatrice Wallin |
191999 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
S02 Lag 2 |
|
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:47.77 |
|
|
Olivia Berg |
191999 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hanna Gebart |
192000 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wilma Holmén |
191998 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Snit Chirmazion |
191999 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| Gren 16, 4x25m frisim herrar, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Mass Lag 1 |
|
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:10.26 |
|
2 |
S02 Lag 1 |
|
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:26.78 |
|
|
Robert Sjödin |
191998 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Albin Holmgren |
191999 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Christian Söderlund |
191998 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Benjamin Ring |
191998 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
SK Elfsborg Lag 1 Pojk |
|
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
1:28.79 |
|
| Gren 17, 4x50m frisim damer, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Alingsås Lag 1 |
|
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
2:16.38 |
|
2 |
Mass Lag 1 |
|
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:21.71 |
|
3 |
S02 Lag 1 |
|
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:23.41 |
|
|
Julia Bellvik |
191996 |
|
|
34.62 |
|
|
|
|
|
|
Lina Berg |
191996 |
|
|
34.77 |
|
|
|
|
|
|
Hanna Erléus |
191997 |
|
|
35.04 |
|
|
|
|
|
|
Linnea Kaldrup |
191996 |
|
|
38.98 |
|
|
|
|
|
| Gren 18, 4x50m frisim herrar, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
SK Elfsborg Lag 1 Pojk |
|
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
2:40.99 |
|
2 |
S02 Lag 1 |
|
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:57.94 |
|
|
Elias Gausel |
191996 |
|
|
35.61 |
|
|
|
|
|
|
Kevin Redder |
191995 |
|
|
34.76 |
|
|
|
|
|
|
Henrik Algelid |
191996 |
|
|
53.14 |
|
|
|
|
|
|
Isaac Strandh |
191997 |
|
|
54.43 |
|
|
|
|
|
| Gren 19, 50m frisim damer, 9 - 10 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Hanna Erléus |
201997 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
35.67 |
|
2 |
Johanna Åberg |
201997 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
37.13 |
|
3 |
My Janzén |
201997 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
37.93 |
|
29 |
Wilma Holmén |
201998 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
54.21 |
|
33 |
Alexzandra Murray |
201997 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
59.38 |
|
34 |
Sanna Sijenic |
201997 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
59.47 |
|
| Gren 20, 50m frisim herrar, 9 - 10 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Aron Qvirist |
201998 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
37.39 |
|
2 |
Marcus Pedersen |
201997 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
38.98 |
|
3 |
Karl Zimmerman |
201998 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
40.51 |
|
6 |
Robert Sjödin |
201998 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
41.68 |
|
14 |
Benjamin Ring |
201998 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
49.52 |
|
15 |
Sebastian Johansson |
201997 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
49.95 |
|
18 |
Christian Söderlund |
201998 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
52.38 |
|
|
Isaac Strandh |
201997 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
| Gren 21, 25m fjärilsim damer, 8 år och yngre, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Amanda Magnusson |
201999 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
22.97 |
|
2 |
Emma Pålsson |
201999 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
28.17 |
|
3 |
Tilda Larsson |
201999 |
Vänersborg |
|
|
|
|
|
32.09 |
|
4 |
Malin Kaldrup |
202000 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
33.17 |
|
| Gren 22, 25m fjärilsim herrar, 8 år och yngre, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Tor Leander |
201999 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
21.71 |
|
2 |
Jonathan Ekelund |
201999 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
22.34 |
|
3 |
William W Holappa |
201999 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
24.57 |
|
| Gren 23, 100m frisim damer, 11 - 12 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Johanna André |
201995 |
Trollhättans Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:08.11 |
|
2 |
Erika Sköldberg |
201996 |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
1:09.18 |
|
3 |
Fenja Elbert |
201995 |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
1:11.83 |
|
6 |
Julia Bellvik |
201996 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:17.97 |
|
7 |
Lina Berg |
201996 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:18.38 |
|
18 |
Linnea Kaldrup |
201996 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:28.15 |
|
28 |
Bahar Safarloo |
201996 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:56.85 |
|
29 |
Nyat Chirmazion |
201996 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:03.71 |
|
| Gren 24, 100m frisim herrar, 11 - 12 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Elias Gausel |
201996 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:17.52 |
|
2 |
Kevin Redder |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:18.15 |
|
3 |
Robin Dimperzano |
201995 |
Trollhättans Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:27.63 |
|
6 |
Christian Murray |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:38.18 |
|
| Gren 25, 100m medley damer, 9 - 10 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Hanna Erléus |
201997 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
1:32.89 |
|
2 |
Johanna Åberg |
201997 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:34.94 |
|
3 |
Elsa Hedström |
201997 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:36.27 |
|
| Gren 26, 100m medley herrar, 9 - 10 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Marcus Pedersen |
201997 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
1:37.93 |
|
2 |
Aron Qvirist |
201998 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:41.36 |
|
3 |
Erik Larm |
201997 |
Simklubben Götene |
|
|
|
|
|
1:46.00 |
|
7 |
Benjamin Ring |
201998 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:08.76 |
|
|
Christian Söderlund |
201998 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
| Gren 27, 25m ryggsim damer, 8 år och yngre, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Matilda Larm |
201999 |
Simklubben Götene |
|
|
|
|
|
24.15 |
|
2 |
Amanda Magnusson |
201999 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
24.33 |
|
3 |
Laura von Schedvin |
201999 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
24.60 |
|
4 |
Katrin Sävman |
202000 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
25.63 |
|
11 |
Alicia Sävman |
202000 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
29.52 |
|
16 |
Hanna Gebart |
202000 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
31.54 |
|
19 |
Malin Kaldrup |
202000 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
32.51 |
|
| Gren 28, 25m ryggsim herrar, 8 år och yngre, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Jonathan Ekelund |
201999 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
22.39 |
|
2 |
Tor Leander |
201999 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
23.60 |
|
3 |
Samuel Rudqvist |
201999 |
Trollhättans Simsällskap |
|
|
|
|
|
24.62 |
|
6 |
Lucas Bergström |
202000 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
26.95 |
|
15 |
Albin Holmgren |
201999 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
29.74 |
|
| Gren 29, 200m medley damer, 11 - 12 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Erika Sköldberg |
201996 |
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
2:55.79 |
|
2 |
Johanna André |
201995 |
Trollhättans Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:58.89 |
|
3 |
Isabelle Stenvold |
201996 |
Trollhättans Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:59.30 |
|
6 |
Julia Bellvik |
201996 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
3:07.24 |
|
|
Lina Berg |
201996 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
| Gren 30, 200m medley herrar, 11 - 12 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Kevin Redder |
201995 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
3:17.40 |
|
| Gren 31, 25m fjärilsim damer, 9 - 10 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Hanna Erléus |
201997 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
17.93 |
|
2 |
Marta Qvirist |
201998 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
19.02 |
|
3 |
Johanna Åberg |
201997 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
19.14 |
|
| Gren 32, 25m fjärilsim herrar, 9 - 10 år, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Aron Qvirist |
201998 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
19.14 |
|
2 |
Kevin Malmström |
201997 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
21.70 |
|
3 |
Karl Zimmerman |
201998 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
21.92 |
|
11 |
Benjamin Ring |
201998 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
28.37 |
|
|
Christian Söderlund |
201998 |
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
| Gren 33, 4x50m medley damer, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Alingsås A-Team |
|
Alingsås SLS |
|
|
|
|
|
2:38.82 |
|
2 |
Trollhättans SS Lag 1 |
|
Trollhättans Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:41.86 |
|
3 |
S02 Lag 1 |
|
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
2:46.67 |
|
|
Hanna Erléus |
191997 |
|
|
42.77 |
|
|
|
|
|
|
Lina Berg |
191996 |
|
|
44.14 |
|
|
|
|
|
|
Julia Bellvik |
191996 |
|
|
40.59 |
|
|
|
|
|
|
Linnea Kaldrup |
191996 |
|
|
39.17 |
|
|
|
|
|
| Gren 34, 4x50m medley herrar, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
SK Elfsborg Lag 1 Pojk |
|
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
3:07.82 |
|
2 |
S02 Lag 1 |
|
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
3:28.79 |
|
|
Isaac Strandh |
191997 |
|
|
1:05.34 |
|
|
|
|
|
|
Sebastian Johansson |
191997 |
|
|
1:05.71 |
|
|
|
|
|
|
Kevin Redder |
191995 |
|
|
43.72 |
|
|
|
|
|
|
Elias Gausel |
191996 |
|
|
34.02 |
|
|
|
|
|
| Gren 35, 4x25m medley damer, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
SK Elfsborg Lag 1 Flick |
|
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
1:25.89 |
|
2 |
Mass Lag 2 |
|
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:43.77 |
|
3 |
SK Elfsborg Lag 2 Flick |
|
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
1:50.31 |
|
|
S02 Lag 1 |
|
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
| Gren 36, 4x25m medley herrar, Final
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
|
|
|
|
Tid |
Status |
|
1 |
Mass lag 1 |
|
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:24.25 |
|
2 |
Mass Lag 2 |
|
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
1:35.19 |
|
3 |
SK Elfsborg Lag 1 Pojk |
|
Simklubben Elfsborg |
|
|
|
|
|
1:38.80 |
|
|
S02 Lag 1 |
|
Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |